4-20mA Piezoresystywny Silkonowy Transmitter Ciśnienia Różnicowego z czujnikiem ciśnienia różnicowego ISO9001
Product Details
| Nr modelu: | BP93420D-II | Medium pomiarowe: | Płyn |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,25%, 0,5% | Zakres ciśnienia: | 0-10kpa...~2MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Materiał obudowy: | 304 SS |
| Waga: | ~ 0,45 kg | Przeciążenie jednostronne: | ≤3-krotność zakresu znamionowego |
| Powtarzalność: | ± 0,03% (typ.) ± 0,05% FS (maks.) | Stabilność długoterminowa: | ±0,5% pełnej skali/rok (≤200 KPa) ±0,2% pełnej skali/rok (>200 KPa) |
| Temperatura pracy: | -30°C~80°C | Temperatura przechowywania: | -40°C~100°C |
| Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20 mA, 0 ~ 10/20 mA, 0/1 ~ 5 V, 0,5 ~ 4,5 V | Napięcie zasilania: | 12 ~ 30VDC, 5VDC |
| Podkreślić |
Czujnik różnicy ciśnień 4-20mA,piezorezystywny nadajnik ciśnienia,Czujnik ciśnienia przemysłowego ISO9001 |
||
Product Description


- Konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia zwartą konstrukcję i łatwą instalację
- Rygorystyczna kompensacja temperatury i kontrola starzenia zapewniają stabilną i niezawodną wydajność
- Elastyczne opcje interfejsu elektrycznego: konfiguracje wtykowe lub bezpośrednie
- Pomiar różnicy ciśnień gazów i cieczy w systemach rurociągów
- Monitorowanie procesów przemysłowych w przemyśle naftowym, chemicznym, metalurgicznym, energetyce i hydrologii
- Zastosowania do pomiaru ciśnienia w rurociągach i komorach pieca
| Zakres pomiarowy | 0-10KPa...~2MPa |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Różnica ciśnień |
| Przeciążenie jednostronne | ≤3-krotność zakresu znamionowego |
| Ciśnienie statyczne | Minimalna wartość pomiędzy 5-krotnością zakresu znamionowego lub 7 MPa |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowo) ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typ.) ±0,05% FS (maks.) |
| Histereza | ±0,03% (typ.) ±0,05% FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,5% pełnej skali/rok (≤200 KPa) ±0,2% pełnej skali/rok (>200 KPa) |
| Dryft zerowej temperatury | ±0,01% FS/°C (>100 KPa), ±0,02% FS/°C (≤100 Kpa) |
| Dryft temperaturowy zakresu | ±0,01% FS/°C (>100 KPa), ±0,02% FS/°C (≤100 Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50°C (0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C, -10-70°C |
| Temperatura pracy | -30°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~100°C |
| Wibracja | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiał obudowy | 304, 316L |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowa | Iskrobezpieczne i przeciwwybuchowe |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~0,45kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12 ~ 30 V prądu stałego | Przewód 2/3/4 |
| 0 ~ 10/20 mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5 V 0,5 ~ 4,5 V |
5 V prądu stałego |

- Przed dokonaniem wyboru należy sprawdzić zgodność mierzonego medium z materiałami mającymi kontakt z produktem
- Aby zapewnić niezawodne działanie, należy zainstalować trójzaworowy kolektor pomiędzy punktem pomiarowym a przetwornikiem
- Umieścić interfejsy ciśnieniowe poziomo, aby zminimalizować wpływ lokalizacji instalacji
- Określ specjalne wymagania (wibracje, uderzenia, EMI/RFI) podczas procesu zamawiania
| Część | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Model podstawowy | BP93420XX | Przetwornik ciśnienia |
| Konstrukcja zarysu | DII | Przetwornik różnicy ciśnień |
| Zakres pomiarowy | 0-10KPa...~2MPa | |
| Zasilanie | D1 D2 D3 |
24 V prądu stałego 5 V prądu stałego Inny |
| Sygnał wyjściowy | S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 |
4 ~ 20 mADC 1 ~ 5 V prądu stałego 0 ~ 5 V prądu stałego 0~10mADC 0 ~ 20 mADC 0 ~ 10 V prądu stałego 0,5 ~ 4,5 V prądu stałego |
| Przyłącze ciśnieniowe | J1 J2 J3 J4 J5 |
M20×1,5 męski G1/2 Męski G1/4 Męski 1/2 NPT męski Inny |
| Podłączenie elektryczne | B1 B2 B3 B4 |
Hirschmanna Wtyczka PG7 Uszczelnione wyjście kablowe Inny |
| Typ ciśnienia | D | Różnica ciśnień |
Product Highlights
Przetwornik różnicy ciśnień BP93420D-II z dokładnością 0,25%, stopniem ochrony IP65 i certyfikatem ISO9001. Zawiera piezorezystancyjny czujnik krzemowy, obudowę ze stali nierdzewnej 304 i niestandardowe opcje do przemysłowych zastosowań cieczy/gazu.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.