BP93420-IQT Przesyłowiec ciśnienia z przepływem przepływu z diafragmą o dokładności 0,5% i ochronie IP65
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IQT | Medium pomiarowe: | Płyn |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100kPa...0kPa ~35kPa...3,5MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | SS304 | Odpowiedź częstotliwościowa: | 2,4 KHz |
| Waga: | ~ 0,3 kg | Materiał membrany: | 316L |
| Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC | Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC |
| Wibracja: | 10G, 55 Hz ~ 2KHz | Rezystancja izolacji: | 100MΩ 100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowości: | Ex db IIC T6 Gb | ||
| Podkreślić |
Przetwornik ciśnienia z membraną spłukiwaną,Czujnik ciśnienia o dokładności 0,5%. |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarów z różnymi opcjami interfejsu ciśnienia
- Różne opcje sygnału wyjściowego
- regulowana kalibracja w skali zerowej i pełnej
- Wysoka dokładność z wieloma sterylnymi połączeniami procesowymi
- Odpowiednie do pomiaru gazów i płynów nieżrących z kompatybilnością 316L
- Przemysł medyczny, biofarmaceutyczny i higieny żywności do przetwarzania sterylnego
- Przemysł papierniczy i chemiczny, pomiar poziomu ścieków i napoje mogą wywierać wpływ na monitorowanie
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ≤ 0,1% FS |
| Hysteresa | ≤ 0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | 0/1~5V, 0/1~10V, 0,5~4.5V |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |
- Zapewnienie średniej kompatybilności z częściami kontaktującymi się z produktem podczas wyboru
- Produkty typu wybuchoodporne nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy
- Przekaźniki z wyświetlaczem LCD lub LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami i zapewnienie odpowiedniego uziemienia dla niezawodnej pracy
- W przypadku temperatur roboczych poniżej -20oC należy określić uszczelnienie pierścienia O EPDM
- Domyślna długość kabla wynosi 1,5 m (materiał polietylenowy) - w razie potrzeby należy określić alternatywy
- Powiadomienie o szczególnych wymaganiach: silne drgania, siły uderzenia, zakłócenia elektromagnetyczne
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia |
| Kod | Projekt budowy |
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego |
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia |
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy |
| IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/ekran |
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć |
| IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia |
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji |
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| IQ1/IQ2 | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia z membraną spłukiwaną BP93420-IQT z dokładnością 0,5%, stopniem ochrony IP65 i membraną 316L. Możliwość dostosowania do pomiaru cieczy w zastosowaniach medycznych, farmaceutycznych i przemysłowych. Dostępny OEM/ODM o wydajności 2000 sztuk/miesiąc.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.