Stal nierdzewna 316L, wodoodporność IP68, wyjście 4-20mA, przetwornik poziomu cieczy, przetwornik ciśnienia do paliwa i wody
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-III | Sygnał wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 |
|---|---|---|---|
| Ocena IP: | IP68 | Waga netto: | 0,3 KG |
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L | Dokładność: | 0,25%, 0,5% |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
| Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy |
| Temperatura pracy: | -20~80oC | Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC |
| Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti | Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Wodoodporny przetwornik ciśnienia IP68,Czujnik poziomu z wyjściem 4-20mA |
||
Product Description
- Projekt typu podzielonego dla łatwego okablowania i kalibracji na miejscu
- Wyświetlacz LED do wyraźnych odczytów
- Wskaźnik odporności na wybuchy: ExiaIICT6
- Wysoka ocena ochrony: IP68
- Opcje kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny z 316LSS i płynami nieżrzącymi
- Monitorowanie poziomu wody w ściekach, wodach przemysłowych i komunalnych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodach morskich i jeziorach
- Monitorowanie poziomu paliwa napędowego, paliwa i innego oleju w zbiorniku
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,15% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m, 0-2m); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Szok. | 100 g |
| Materiały mieszkaniowe | Odlewany aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,5 kg (bez kabla) |
| Materiał kablowy | Kable polietylenowe, poliuretanowe, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 15~30VDC | 2/3/4 drutu |
| Protokół komunikacji RS485 | 4 przewody |
- Zapewnienie kompatybilności pomiarowego medium z komponentami produktu
- Określ gęstość pomiarowego medium
- W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych podać szczegóły podczas składania zamówienia
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami i zapewnienie niezawodnego uziemienia dla optymalnej pracy
| BH93420 | Kod modelu podstawowego |
| III | Przekaźnik poziomu płynu z obudową 2088 |
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| D1 | Zapewnienie zasilania 24VDC |
| S1 | 4~20mADC sygnał wyjściowy |
| S2 | Sygnał wyjściowy RS485 |
| B5 | 2088 z wyświetlaczem |
| B6 | 3051A Połączenie elektryczne |
| G | Ciśnienie pomiarowe |
| A | Bezwzględna presja |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte |
| 01 | Materiał ze stali nierdzewnej 304 |
| 02 | Materiał ze stali nierdzewnej 316L |
| C1 | Materiał do kabli PE |
| C2 | Materiał kabli PU |
| C3 | Materiał kabli PTFE |
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia BH93420-III zapewnia monitorowanie poziomu cieczy z dużą dokładnością (±0,25%), stopień ochrony IP68 i stopień ochrony przeciwwybuchowej ExiaIICT6. Posiada membranę ze stali nierdzewnej 316L, dzieloną konstrukcję ułatwiającą instalację i wysyła sygnały 4-20mA/RS485. Dostępne opcje dostosowywania do zastosowań przemysłowych w zakresie paliw, wody i oleju.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.