Wodoszczelny przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L IP68 z wyjściem 4-20mA do wody i oleju
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-I | Sygnał wyjściowy: | Typ analogowy |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna | Ocena IP: | IP68 |
| Waga netto: | 0,3 KG | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
| Dokładność: | ± 0,25% (typ.) ± 0,5% (maks.) | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | 1Cr18Ni9Ti |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony: | IP67, IP68 | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Czujnik poziomu wody o stopniu ochrony IP68,4-20mA nadajnik ciśnienia wyjściowego |
||
Product Description
- Obudowa w całości ze stali nierdzewnej do różnych środowisk testowych
- Pomiar sondą zanurzeniową dla łatwej instalacji
- Dostępne wiele opcji sygnału wyjściowego
- Certyfikat przeciwwybuchowy: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Dostępne opcje kabli PE, PU lub PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L i płynami nieagresywnymi
- Monitorowanie poziomu wody w ściekach, systemach wodociągowych przemysłowych i komunalnych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodzie morskiej i jeziorach
- Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach oleju napędowego i paliwa
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
| Przeciążenie | ≤ 2 X zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Histereza | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.2%F.S/rok (Max.) |
| Dryft punktu zerowego pod wpływem temperatury | ±1.5%F.S(Typ.) ±2%F.S (Max.) |
| Dryft pełnej skali pod wpływem temperatury | ±1.5%F.Sr(Typ.) ±2%F.S (Max.) |
| Temperatura kompensacji | 0-50ºC (0-1m. 0-2m); 0-70ºC |
| Temperatura pracy | -20~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP67, IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~0.3Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Polietylen, Poliuretan |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| 0~10/20mA | 3-przewodowy | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Protokół komunikacyjny RS485 |
| Element | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Linia produktów | BH93420 | Przetwornik ciśnienia |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | |
| Zasilanie | D1 D2 D3 |
24VDC 5VDC Inne |
| Sygnał wyjściowy | S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 |
4~20mADC 1~5VDC 0~5VDC 0~10mADC 0~20mADC 0~10VDC 0.5~4.5VDC RS485 |
| Typ ciśnienia | G A S |
Ciśnienie manometryczne Ciśnienie absolutne Ciśnienie referencyjne zapieczętowane |
| Materiał | 01 02 |
Stal nierdzewna 304 Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kabla | C1 C2 |
PE PU |
- P: Jakie są cechy Państwa przetworników ciśnienia?
O: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Dostępne są opcje dostosowania. - P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Oferujemy usługi OEM i ODM. - P: Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
O: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 przetworników ciśnienia miesięcznie, co pozwala na realizację zamówień na dużą skalę. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym zespołem sprzedaży w celu ustalenia harmonogramu produkcji i dostawy. - P: Jaki jest typowy okres dostawy?
O: 5-8 dni roboczych dla standardowych modeli. Produkty niestandardowe mogą się różnić. - P: Jak są wyceniane produkty? Czy są jakieś rabaty?
O: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów. - P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I obsługa posprzedażna?
O: 24-miesięczna gwarancja po wysyłce. Nasz zespół obsługi posprzedażnej odpowiada w ciągu 24 godzin, z możliwością zdalnego instruktażu przez sieć PC.
Product Highlights
BH93420-I zanurzalny przetwornik poziomu cieczy. Wodoodporny IP68, przeciwwybuchowy ExiaIICT6. Stal nierdzewna 316L, odporna na korozję. Wysoka precyzja ± 0,25%. Konfigurowalne sygnały wyjściowe i kable. Do monitorowania poziomu wody/oleju.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.