316L Stal Nierdzewna IP68 Wodoodporny Czujnik Poziomu Cieczy z Dokładnością 0,25% Czujnik Ciśnienia
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-III | Sygnał wyjściowy: | Typ analogowy |
|---|---|---|---|
| Proces produkcyjny: | piezorezystancyjny rozproszony krzemowy czujnik ciśnienia | Tworzywo: | Stal nierdzewna |
| Ocena IP: | IP68 | Waga netto: | 1,5 kg |
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L | Dokładność: | 0,25%, 0,3%, 0,5% |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0~1m…400mH2O |
| Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy |
| Temperatura pracy: | -20~80oC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Wodoodporny przetwornik ciśnienia IP68,Czujnik poziomu o dokładności 0 |
||
Product Description
- Konstrukcja dzielona ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
- Wyświetlacz LED zapewniający czytelne odczyty
- Klasa ochrony przeciwwybuchowej: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Opcje kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316LSS i cieczami niekorozyjnymi
- Monitorowanie poziomu wody w systemach kanalizacyjnych, przemysłowych i komunalnych, zbiornikach wodnych, studniach, rzekach, wodach morskich i jeziorach
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i innych zbiorników na olej
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0~1m…400mH2O |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, Ciśnienie absolutne, Ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność przy 25°C | ±0,25% (typ.) ±0,5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0,03% (typ.) ±0,05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,15%F.S/rok (maks.) |
| Dryft zerowy temperatury | ±0,01%FS/°C(>100KPa), ±0,02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Dryft zakresu temperatury | ±0,01%FS/°C(>100KPa), ±0,02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50°C (0-1m . 0-2m); 0-70°C |
| Temperatura pracy | -20~80°C |
| Temperatura przechowywania | -30~100°C |
| Wibracje | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ@100VDC |
| Klasa ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,5Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Kabel polietylenowy, poliuretanowy, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 4-przewodowy |
- Należy upewnić się, że medium pomiarowe jest zgodne z komponentami produktu
- Określić gęstość mierzonego medium
- Podaj szczegóły dotyczące zastosowań z silnymi zakłóceniami elektromagnetycznymi lub radiowymi
- Zainstaluj urządzenia ochrony odgromowej i zapewnij prawidłowe uziemienie dla niezawodnego działania
| Komponent | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Seria produktu | BH93420 | Transmiter ciśnienia |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | |
| Zasilanie | D1 | 24VDC |
| Zasilanie | D2 | 5VDC |
| Zasilanie | D3 | Inne |
| Sygnał wyjściowy | S1 | 4~20mADC |
| Sygnał wyjściowy | S2 | 1~5VDC |
| Sygnał wyjściowy | S3 | 0~5VDC |
| Sygnał wyjściowy | S4 | 0~10mADC |
| Sygnał wyjściowy | S5 | 0~20mADC |
| Sygnał wyjściowy | S6 | 0~10VDC |
| Sygnał wyjściowy | S7 | 0,5~4,5VDC |
| Sygnał wyjściowy | S8 | RS485 |
| Rodzaj ciśnienia | G | Ciśnienie manometryczne |
| Rodzaj ciśnienia | A | Ciśnienie absolutne |
| Rodzaj ciśnienia | S | Ciśnienie odniesienia zamknięte |
| Materiał | 01 | Stal nierdzewna 304 |
| Materiał | 02 | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kabla | C1 | PE |
| Materiał kabla | C2 | PU |
Product Highlights
Czujnik poziomu paliwa/wody BH93420-III z dokładnością ±0,25%, klasą ochrony przeciwwybuchowej IP68 i ExiaIICT6. Konstrukcja ze stali nierdzewnej, dostępne niestandardowe opcje OEM. Idealny do przemysłowych zastosowań w monitorowaniu cieczy.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.