P
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-III | Sygnał wyjściowy: | Typ analogowy |
|---|---|---|---|
| Proces produkcyjny: | piezorezystancyjny rozproszony krzemowy czujnik ciśnienia | Ocena IP: | IP68 |
| Waga netto: | 1,5 kg | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0~1m…400mH2O |
| Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 | Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti |
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy IP68,316L czujnik poziomu ze stali nierdzewnej,00 |
||
Product Description
Przetwornik poziomu cieczy z dokładnością i wyświetlaczem LED Przetwornik ciśnienia wody

- Konstrukcja typu split ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
- Zintegrowany wyświetlacz LED dla czytelnych odczytów
- Klasa ochrony przeciwwybuchowej: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Wiele opcji kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L i cieczami nieagresywnymi
- Monitorowanie poziomu wody w systemach kanalizacyjnych, przemysłowych i komunalnych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodzie morskiej i jeziorach
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i innych zbiorników na olej
| Zakres pomiarowy | 0~1m...400m H₂O |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Zdolność przeciążeniowa | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25℃ | ±0.25% (typ.) ±0.5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.15%F.S/rok (maks.) |
| Dryft zerowy temperatury | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Dryft zakresu temperatury | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50℃ (0-1m . 0-2m); 0-70℃ |
| Temperatura pracy | -20~80℃ |
| Temperatura przechowywania | -30~100℃ |
| Odporność na wibracje | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Odporność na wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ@100VDC |
| Klasa ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1.5Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Kabel polietylenowy, poliuretanowy, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 4-przewodowy |



- Upewnij się, że mierzony medium jest kompatybilne z elementami produktu
- Podaj gęstość mierzonego medium
- Szczegółowo opisz wszelkie silne zakłócenia elektromagnetyczne lub radiowe
- Zainstaluj urządzenia ochrony odgromowej i zapewnij prawidłowe uziemienie dla niezawodnego działania
| BH93420 | Kod | Konstrukcja zarysu |
|---|---|---|
| I | Przetwornik ciśnienia | |
| Zakres pomiarowy | 0~10m...400m | |
| Kod | Zasilanie | |
| D1 | 24VDC | |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Inne | |
| Kod | Sygnał wyjściowy | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Kod | Typ ciśnienia | |
| G | Ciśnienie manometryczne | |
| A | Ciśnienie absolutne | |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |
| Kod | Materiał | |
| 01 | Stal nierdzewna 304 | |
| 02 | Stal nierdzewna 316L | |
| Kod | Materiał kabla | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU |
- Jakie są cechy Państwa przetworników ciśnienia?
- Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Dostępne są opcje dostosowania.
- Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM.
- Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
- Nasze zakłady produkcyjne mogą wytwarzać do 30 000 przetworników ciśnienia miesięcznie, co pozwala na realizację dużych zamówień. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym działem sprzedaży w celu ustalenia harmonogramu produkcji i dostawy.
- Jaki jest typowy okres dostawy?
- 5-8 dni roboczych dla standardowych modeli. Produkty niestandardowe mogą się różnić.
- Jak wyceniane są produkty? Czy są jakieś rabaty?
- Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
- Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? A obsługa posprzedażna?
- 24-miesięczna gwarancja po wysyłce. Nasz zespół obsługi posprzedażnej odpowiada w ciągu 24 godzin, z możliwością zdalnego instruktażu przez sieć komputerową.
Product Highlights
Przetwornik poziomu oleju/wody IP68 z wyświetlaczem. Wysoka precyzja (0,25%), przeciwwybuchowa (ExiaIICT6), konstrukcja ze stali nierdzewnej. Dostępne niestandardowe opcje OEM do zastosowań w monitorowaniu przemysłowym.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.