Hengtong BH93420-III ze stali nierdzewnej IP68 wodoodporny 4-20mA Wyjście Przekaźnik poziomu płynu i czujnik poziomu
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-III | Zakres ciśnienia: | Ciśnienie ujemne |
|---|---|---|---|
| Typ wyświetlacza: | LCD | Stopień dokładności: | 0,5 g |
| Ocena IP: | IP68 | Waga netto: | 0,5 kg |
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L | Dokładność: | 0,25%, 0,5% |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
| Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura robocza: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti |
| Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20MA, Rs485 | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Czujnik poziomu wody o stopniu ochrony IP68,Wskaźnik poziomu wody wyjściowej 4-20 mA |
||
Product Description

- Konstrukcja dzielona ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
- Zintegrowany wyświetlacz LED dla czytelnych odczytów
- Ochrona przeciwwybuchowa: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Wiele opcji kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L i niereaktywnymi cieczami
- Monitorowanie poziomu wody w systemach kanalizacyjnych, przemysłowych i komunalnych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodzie morskiej i jeziorach
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i innych zbiorników na olej
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, Ciśnienie absolutne, Ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25ºC | ±0.25% (typ.) ±0.5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.15%F.S/rok (maks.) |
| Dryft zerowy temperatury | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Dryft zakresu temperatury | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Temperatura pracy | -20~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Ochrona przeciwwybuchowa | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1.5Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Kabel polietylenowy, poliuretanowy, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA, protokół komunikacyjny RS485 |

- Upewnij się, że mierzony medium jest kompatybilne z komponentami produktu
- Podaj gęstość mierzonego medium
- W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub radiowych, podaj szczegóły podczas zamawiania
- Zainstaluj urządzenia ochrony odgromowej i zapewnij odpowiednie uziemienie dla niezawodnego działania
| Parametr | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Konstrukcja zewnętrzna | III | Przetwornik poziomu cieczy z obudową 2088 |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | |
| Zasilanie | D1 | 24VDC |
| Sygnał wyjściowy | S1/S2 | 4~20mADC / RS485 |
| Połączenie elektryczne | B5/B6 | 2088 z wyświetlaczem / 3051A |
| Typ ciśnienia | G/A/S | Ciśnienie manometryczne / absolutne / zamknięte |
| Materiał | 01/02 | Stal nierdzewna 304 / Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kabla | C1/C2/C3 | PE / PU / PTFE |
- P: Jakie są cechy Państwa przetworników ciśnienia?
O: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Dostępne są opcje dostosowania. - P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Oferujemy usługi OEM i ODM. - P: Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
O: Do 30 000 przetworników ciśnienia miesięcznie. W przypadku dużych zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży. - P: Jaki jest typowy okres dostawy?
O: 5-8 dni roboczych dla standardowych modeli. Produkty niestandardowe mogą się różnić. - P: Jak wyceniane są produkty? Czy są zniżki?
O: Konkurencyjne ceny ze zniżkami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów. - P: Jaka jest gwarancja i serwis posprzedażowy?
O: 24-miesięczna gwarancja po wysyłce. Dostępna jest 24-godzinna odpowiedź z możliwością zdalnego wsparcia sieciowego PC.

Product Highlights
Przetwornik dwupoziomowy Hengtong BH93420-III zapewnia dokładność ± 0,25%, stopień ochrony IP68 i klasę odporności przeciwwybuchowej ExiaIICT6. Posiada membranę ze stali nierdzewnej 316L, wyświetlacz LCD i konfigurowalne opcje umożliwiające precyzyjne monitorowanie poziomu wody/oleju w zastosowaniach przemysłowych.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.