BH93420-III Przekaźnik poziomu płynu o mocy wyjściowej 4-20mA 316L czujnik poziomu wody ze stali nierdzewnej Ochrona IP68
Product Details
| Sygnał wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 | Ocena IP: | IP68 |
|---|---|---|---|
| Waga netto: | 0,5 kg | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Dokładność: | 0,25%, 0,5% | Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE |
| Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Waga: | ~1,5 kg (bez kabla) | ||
| Podkreślić |
Wyjściowy przetwornik poziomu cieczy 4-20 mA,316L czujnik poziomu wody ze stali nierdzewnej,Sonda czujnika poziomu ochrony IP68 |
||
Product Description

- Projekt typu podzielonego dla łatwego okablowania i kalibracji na miejscu
- Zintegrowany wyświetlacz LED
- Wskaźnik odporności na wybuchy: ExiaIICT6
- Wysoka ocena ochrony: IP68
- Opcje kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny z stali nierdzewnej 316L i płynami nieżrzącymi
- Monitorowanie poziomu wody w ściekach, systemach wodociągowych przemysłowych i komunalnych, zbiornikach wodnych, studniach, rzekach, morskiej wodzie i jeziorach
- Monitorowanie poziomu paliwa napędowego, paliwa i innego oleju w zbiorniku
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,15% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m, 0-2m); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Szok. | 100 g |
| Materiały mieszkaniowe | Odlewany aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,5 kg (bez kabla) |
| Materiał kablowy | Kable polietylenowe, poliuretanowe, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | 4~20mA, protokół komunikacji RS485 |



- Zapewnienie kompatybilności pomiarowego medium z komponentami produktu podczas wyboru
- Określ gęstość pomiarowego medium
- W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych podać szczegóły i wskazać w kolejności
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami na miejscu i zapewnienie niezawodnego uziemienia produktu i zasilania
| BH93420 | Kod | Projekt budowy |
|---|---|---|
| III | Przekaźnik poziomu płynu z obudową 2088 | |
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |
| Kod | Zasilanie | |
| D1 | 24VDC | |
| Kod | Sygnał wyjściowy | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Kod | Połączenie elektryczne | |
| B5 | 2088 z wyświetlaczem | |
| B6 | 3051A | |
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |
| G | Ciśnienie pomiarowe | |
| A | Bezwzględna presja | |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |
| Kod | Materiał | |
| 01 | 304 ze stali nierdzewnej | |
| 02 | 316L ze stali nierdzewnej | |
| Kod | Materiał kablowy | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU | |
| C3 | PTFE |
Często zadawane pytania- Jakie są cechy czujników ciśnienia?
- Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
- Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
- Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
- Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
- Jaki jest typowy czas dostawy?
- 5 do 8 dni roboczych dla modeli standardowych.
- Jakie są ceny produktów?
- Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
- Jaka jest gwarancja na pańskie produkty?
- Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące od wysyłki, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na pytania w ciągu 24 godzin.

Product Highlights
Przetwornik poziomu cieczy BH93420-III oferuje dokładność ±0,25% przy wyjściu 4-20 mA/RS485. Charakteryzuje się stopniem ochrony IP68, odpornością przeciwwybuchową ExiaIICT6 i konstrukcją ze stali nierdzewnej 316L. Dostępne niestandardowe projekty do monitorowania zbiorników wody/oleju przemysłowego.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.