4-20mA Wyjście Przekaźnik poziomu płynu ze stali nierdzewnej i IP68 wodoodporny czujnik poziomu przetwornika ciśnienia
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-I | Sygnał wyjściowy: | 4-20mA |
|---|---|---|---|
| Proces produkcyjny: | Rozproszony krzem | Tworzywo: | Stal nierdzewna |
| Ocena IP: | IP68 | Waga netto: | 0,3 KG |
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L | Stabilność długoterminowa: | +-0,2% F.S./Rok |
| Temperatura pracy: | -20~80oC | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
| Dokładność: | ± 0,25% (typ.) ± 0,5% (maks.) | Powtarzalność: | ± 0,03% (typ.) ± 0,05% FS (maks.) |
| Histereza: | ± 0,03% (typ.) ± 0,05% FS (maks.) | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony: | IP67, IP68 | ||
| Podkreślić |
Wyjściowy przetwornik poziomu cieczy 4-20 mA,316l Przeciśnieniowy z stali nierdzewnej,Czujnik poziomu wody o stopniu ochrony IP68 |
||
Product Description
- Obudowa w całości ze stali nierdzewnej do różnorodnych środowisk testowych
- Pomiar sondą zanurzeniową dla łatwej instalacji
- Dostępne wiele opcji sygnału wyjściowego
- Certyfikat przeciwwybuchowy: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Opcje kabli PE lub PU
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
| Przeciążenie | ≤ 2 X zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Maks.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Histereza | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.2%F.S/rok (Maks.) |
| Dryft punktu zerowego w zależności od temperatury | ±1.5%F.S(Typ.) ±2%F.S (Maks.) |
| Dryft pełnej skali w zależności od temperatury | ±1.5%F.Sr(Typ.) ±2%F.S (Maks.) |
| Temperatura kompensacji | 0-50ºC (0-1m. 0-2m); 0-70ºC |
| Temperatura pracy | -20~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP67, IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~0.3Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Polietylen, Poliuretan |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| 0~10/20mA | 3-przewodowy | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 3.6~30V / Bateria | 4-przewodowy |
- Zweryfikuj zgodność mierzonego medium z komponentami produktu
- Podaj gęstość mierzonego medium
- W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub radiowych, podaj szczegóły podczas składania zamówienia
- Zainstaluj urządzenia ochrony odgromowej i zapewnij odpowiednie uziemienie dla niezawodnego działania
| BH93420 | Kod | Konstrukcja obrysu | |
| I | Nadajnik ciśnienia | ||
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | ||
| Kod | Zasilanie | ||
| D1 | 24VDC | ||
| D2 | 5VDC | ||
| D3 | Inne | ||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC |
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC |
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 |
| Kod | Typ ciśnienia | ||
| G | Ciśnienie manometryczne | ||
| A | Ciśnienie absolutne | ||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||
| Kod | Materiał | ||
| 01 | Stal nierdzewna 304 | ||
| 02 | Stal nierdzewna 316L | ||
| Kod | Materiał kabla | ||
| C1 | PE | ||
| C2 | PU |
Product Highlights
Przetwornik poziomu wody BH93420-I zapewnia dokładność ±0,25%, stopień ochrony IP68 i odporność na eksplozję ExiaIICT6. Konstrukcja w całości ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość w trudnych warunkach. Dostępne są konfigurowalne sygnały wyjściowe (4–20 mA, 0–10 V, RS485) i opcje OEM.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.