4-20mA Wyjście Stal nierdzewna 316L IP68 Ochrona Przewodnik poziomu płynu Czujnik poziomu wody
Product Details
| Sygnał wyjściowy: | 4-20 mA, rs485 | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
|---|---|---|---|
| Dokładność: | ±0,5% (maks.) | Powtarzalność: | ±0,05% FS (maks.) |
| Stabilność długoterminowa: | ±0,2%FS/rok | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L | Ocena ochrony: | IP68 |
| Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 | Waga: | 0,3 KG |
| Materiał kablowy: | Polietylen, poliuretan | Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC |
| Napięcie zasilania: | 12 ~ 30 V prądu stałego | ||
| Podkreślić |
Wyjściowy przetwornik poziomu cieczy 4-20 mA,Czujnik poziomu wody ze stali nierdzewnej 316L,Przetwornik poziomu ochrony IP68 |
||
Product Description
- Całkowita obudowa ze stali nierdzewnej do różnych środowisk testowych
- Pomiar sondy typu zanurzenia w celu łatwej instalacji
- Dostępne wiele opcji sygnału wyjściowego
- Certyfikacja przeciwwybuchowa: ExiaIICT6
- Wysoka ocena ochrony: IP68
- Opcje kabli PE lub PU
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Przesyłka | ≤ 2 X zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ±1,5% F.S. (typowy) ±2% F.S. (maksymalny) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ±1,5% F.Sr(typowy) ±2% F.S. (maks.) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabli) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | ||
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |
- Weryfikacja zgodności pomiarowego medium z komponentami produktu
- Określ gęstość pomiarowego medium
- Ujawnić silne warunki zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami i zapewnienie odpowiedniego uziemienia dla niezawodnej pracy
| Składnik | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Seria produktów | BH93420 | Seria nadajników ciśnienia |
| Ja... | Przekaźnik ciśnienia | |
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |
| Zasilanie | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Pozostałe | |
| Sygnał wyjściowy | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1 ~ 5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Rodzaj ciśnienia | G | Ciśnienie pomiarowe |
| A | Bezwzględna presja | |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |
| Materiał | 01 | 304 ze stali nierdzewnej |
| 02 | 316L ze stali nierdzewnej | |
| Materiał kablowy | C1 | PE |
| C2 | PU |
Product Highlights
Zatapialny przetwornik poziomu wody IP68 z dokładnością ±0,5%, komunikacją HART/RS485, konstrukcją ze stali nierdzewnej 316L i certyfikatem przeciwwybuchowym. Konfigurowalne wyjścia do zastosowań związanych z monitorowaniem wody przemysłowej, paliw i ścieków.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.