Przekaźnik poziomu płynu ze stali nierdzewnej 316L o mocy wyjściowej 4-20mA i ochronie IP68 dla zastosowań przemysłowych
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-I | Zakres ciśnienia: | Ciśnienie miernika, ciśnienie bezwzględne |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,25%, 0,5% | Ocena IP: | IP68 |
| Waga netto: | 0,3 KG | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
| Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | 1CR18ni9ti, 316L stali nierdzewnej |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20ma, 0 ~ 10/20ma, 0/1 ~ 5 V, 0/1 ~ 10 V, 0,5 ~ 4,5 V | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,4-20mA nadajnik ciśnienia wyjściowego,Czujnik poziomu ochrony IP68 |
||
Product Description
- Całkowicie spawana konstrukcja zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność
- Opcje podwójnej instalacji: wprowadzenie sondy i mocowanie na nić
- Szczegółowo przetestowane pod kątem wysokiej i niskiej temperatury
- Certyfikacja przeciwwybuchowa: ExiaIICT6
- Wielokrotne opcje materiałów kablowych: PTFE, PU, PE
- Dostępne różne konfiguracje sygnałów wyjściowych
- Kompatybilny z stali nierdzewnej 316L i płynami nieżrzącymi
- Monitorowanie poziomu wody w ściekach, wodach przemysłowych, komunalnych systemach wodociągowych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodach morskich i jeziorach
- Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach na paliwo napędowe i zbiornikach na paliwo
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Pojemność przeciążenia | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Odporność na wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Odporność na wstrząsy | 100 g |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti,316L stal nierdzewna |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabli) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Weryfikacja zgodności pomiarowego medium z komponentami produktu
- Określ gęstość pomiarowego medium
- Ujawnić silne warunki zakłóceń elektromagnetycznych lub częstotliwości radiowych
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami i zapewnienie odpowiedniego uziemienia dla niezawodnej pracy
/IT. /Prężnik.
Działalność pomiarowa 0-10m... 400m
Kód. Zasilanie.
D1 24VDC
D2 5VDC
D3 Inne
/Kód /Sygnał wyjściowy
S1 4~20mADC S5 0~20mADC
S2 1~5VDC S6 0~10VDC
S3 0~5VDC S7 0.5~4.5VDC
S4 10mADC S8 RS485
Kód. Typ ciśnienia.
G. Zmierz ciśnienie
A. Bezwzględna presja
S. / S. / S. /
Kód Materiał
01 00: 04: 304 ze stali nierdzewnej
/Przecież to nie jest tak, /jak my myślimy.
Kód. Materiał kablowy.
C1 ∙ PU
C2 PTFE
Product Highlights
Bardzo precyzyjny przetwornik poziomu cieczy 4-20 mA z sondą ze stali nierdzewnej 316L. Charakteryzuje się stopniem ochrony IP68, odpornością na eksplozje ExiaIICT6, dokładnością ± 0,25% i konfigurowalnymi opcjami dla różnych przemysłowych zastosowań monitorowania cieczy.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.