316L ze stali nierdzewnej 4-20mA Wyjście IP68 wodoodporny czujnik ciśnienia nadajnika poziomu płynu do zastosowań przemysłowych
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-I | Zakres ciśnienia: | Ciśnienie miernika, ciśnienie bezwzględne |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,25%, 0,5% | Ocena IP: | IP68 |
| Waga netto: | 0,3 KG | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0-1m~200m |
| Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | 1CR18ni9ti, 316L stali nierdzewnej |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony: | IP67, IP68 | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Czujnik ciśnienia z wyjściem 4-20mA,Wodoodporny przetwornik ciśnienia IP68 |
||
Product Description
- W pełni spawana konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo i niezawodność
- Podwójne opcje dla sondy zanurzeniowej i instalacji gwintowanej
- Rygorystycznie testowane do zastosowań w wysokich i niskich temperaturach
- Klasa ochrony przeciwwybuchowej: ExiaIICT6
- Dostępne opcje kabli PTFT i PU
- Wiele konfiguracji sygnału wyjściowego
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L i cieczami nieagresywnymi
- Monitorowanie poziomu wody w systemach kanalizacyjnych, przemysłowych, komunalnych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodach morskich i jeziorach
- Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach diesla i paliwa
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25℃ | ±0.25% (typ.) ±0.5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.2%F.S/rok (maks.) |
| Dryft zerowy temperatury | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Dryft zakresu temperatury | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50℃ (0-1m . 0-2m ); 0-70℃ |
| Temperatura pracy | -20~80℃ |
| Temperatura przechowywania | -30~100℃ |
| Wibracje | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | 1Cr18Ni9Ti, stal nierdzewna 316L |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ@100VDC |
| Klasa ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP67, IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~0.3Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Polietylen, poliuretan |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| 0~10/20mA | 3-przewodowy | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |
- Upewnij się, że mierzony medium jest kompatybilne z komponentami produktu
- Podaj gęstość mierzonego medium
- W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub radiowych, podaj szczegóły podczas zamawiania
- Zainstaluj urządzenia ochrony odgromowej i zapewnij prawidłowe uziemienie dla niezawodnego działania
| Komponent | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Seria produktów | BH93420 | Przetwornik ciśnienia |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | |
| Zasilanie | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Inne | |
| Sygnał wyjściowy | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Typ ciśnienia | G | Ciśnienie manometryczne |
| A | Ciśnienie absolutne | |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |
| Materiał | 01 | Stal nierdzewna 304 |
| 02 | Stal nierdzewna 316L | |
| Materiał kabla | C1 | PU |
| C2 | PTFE |
Product Highlights
Czujnik ciśnienia 4-20 mA o stopniu ochrony IP68 i konstrukcji ze stali nierdzewnej 316L. Wysoka dokładność 0,25%, certyfikat ExiaIICT6 w wykonaniu przeciwwybuchowym i konfigurowalne opcje pomiaru poziomu cieczy w trudnych warunkach przemysłowych.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.