316L Stal Nierdzewna IP68 Czujnik Poziomu Cieczy z Dokładnością 0,25% do Pomiaru Ciśnienia Oleju i Wody
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-I | Zakres ciśnienia: | Ciśnienie miernika, ciśnienie bezwzględne |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,25%, 0,5% | Ocena IP: | IP68 |
| Waga netto: | 0,3 KG | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0-1m~200m |
| Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | 1CR18ni9ti, 316L stali nierdzewnej |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony: | IP67, IP68 | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Przetwornik poziomu cieczy IP68,Czujnik poziomu o dokładności 0 |
||
Product Description



- Całkowicie spawana konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo i niezawodność
- Opcje podwójnej instalacji: wprowadzenie sondy i mocowanie na nić
- Szczegółowo przetestowane do zastosowań w wysokich i niskich temperaturach
- Wskaźnik odporności na wybuchy: ExiaIICT6
- Dostępne z kablami PTFE lub PU
- Wielokrotne opcje sygnału wyjściowego do elastycznej integracji
- Kompatybilny z stali nierdzewnej 316L i płynami nieżrzącymi
- Monitorowanie poziomu wody w ściekach, systemach wodociągowych przemysłowych, komunalnych, zbiornikach, studniach, rzekach, wodach morskich i jeziorach
- Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach na paliwo napędowe i zbiornikach na paliwo
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Szok. | 100 g |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti,316L stal nierdzewna |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabli) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |






- Sprawdzenie zgodności pomiarowego medium z komponentami produktu podczas wyboru
- Określ gęstość pomiarowego medium
- W przypadku środowisk o silnej interferencji elektromagnetycznej lub częstotliwości radiowej podać szczegóły i wskazać w kolejności
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami na miejscu i zapewnienie niezawodnego uziemienia produktu i zasilania
| Składnik | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Model podstawowy | BH93420 | Przekaźnik poziomu płynu |
| Rodzaj | IT | Przekaźnik ciśnienia |
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |
| Zasilanie | D1 | 24VDC |
| Zasilanie | D2 | 5VDC |
| Zasilanie | D3 | Pozostałe |
| Sygnał wyjściowy | S1 | 4~20mADC |
| Sygnał wyjściowy | S2 | 1 ~ 5VDC |
| Sygnał wyjściowy | S3 | 0~5VDC |
| Sygnał wyjściowy | S4 | 0~10mADC |
| Sygnał wyjściowy | S5 | 0~20mADC |
| Sygnał wyjściowy | S6 | 0~10VDC |
| Sygnał wyjściowy | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Sygnał wyjściowy | S8 | RS485 |
| Rodzaj ciśnienia | G | Ciśnienie pomiarowe |
| Rodzaj ciśnienia | A | Bezwzględna presja |
| Rodzaj ciśnienia | S | Ciśnienie odniesienia zamknięte |
| Materiał | 01 | 304 ze stali nierdzewnej |
| Materiał | 02 | 316L ze stali nierdzewnej |
| Materiał kablowy | C1 | PU |
| Materiał kablowy | C2 | PTFE |







Product Highlights
Wysoce precyzyjny przetwornik poziomu cieczy BH93420-IT z dokładnością 0,25%, stopniem ochrony IP68 i certyfikatem przeciwwybuchowości ExiaIICT6. Posiada konstrukcję ze stali nierdzewnej 316L, wiele sygnałów wyjściowych i niestandardowe opcje monitorowania ciśnienia oleju/wody.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.