BH93420-III Przekaźnik poziomu płynu z ochroną IP68 ze stali nierdzewnej 316L i wyjściem 4-20mA
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-III | Sygnał wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 |
|---|---|---|---|
| Ocena IP: | IP68 | Waga netto: | 0,3 KG |
| Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L | Dokładność: | 0,25%, 0,5% |
| Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE | Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m |
| Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Waga: | ~1,5 kg (bez kabla) | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Czujnik poziomu wody o ochronie IP68,Wyjściowy czujnik poziomu paliwa 4-20 mA |
||
Product Description

- Konstrukcja dzielona ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
- Zintegrowany wyświetlacz LED
- Ochrona przeciwwybuchowa: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Opcje kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316LSS i cieczami nieagresywnymi
- Monitorowanie poziomu wody w systemach kanalizacyjnych, przemysłowych i komunalnych, zbiornikach wodnych, studniach, rzekach, wodzie morskiej i jeziorach
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i innych zbiorników oleju
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, Ciśnienie absolutne, Ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25ºC | ±0.25% (typ.) ±0.5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.15%F.S/rok (maks.) |
| Dryft zerowy temperatury | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Dryft zakresu temperatury | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Temperatura pracy | -20~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Ochrona przeciwwybuchowa | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1.5Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Kabel polietylenowy, poliuretanowy, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 4-przewodowy |



| BH93420 | Kod | Konstrukcja zewnętrzna |
| III | Przetwornik poziomu cieczy z obudową 2088 | |
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m | |
| Kod | Zasilanie | |
| D1 | 24VDC | |
| Kod | Sygnał wyjściowy | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Kod | Połączenie elektryczne | |
| B5 | 2088 z wyświetlaczem | |
| B6 | 3051A | |
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |
| G | Ciśnienie manometryczne | |
| A | Ciśnienie absolutne | |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |
| Kod | Materiał | |
| 01 | Stal nierdzewna 304 | |
| 02 | Stal nierdzewna 316L | |
| Kod | Materiał kabla | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU | |
| C3 | PTFE |

- P: Jakie są cechy Państwa przetworników ciśnienia?
- O: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Dostępna jest personalizacja.
- P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Oferujemy usługi OEM i ODM.
- P: Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
- O: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 przetworników ciśnienia miesięcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić potrzeby dużych zamówień. Zaleca się jednak wcześniejszy kontakt z naszym zespołem sprzedaży w celu zapewnienia płynnego harmonogramu produkcji i dostaw.
- P: Jaki jest typowy okres dostawy?
- O: 5-8 dni roboczych dla standardowych modeli. Produkty niestandardowe mogą się różnić.
- P: Jak są wyceniane produkty? Czy są jakieś rabaty?
- O: Konkurencyjne ceny z rabatami dla dużych zamówień lub długoterminowych partnerów.
- P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? A obsługa posprzedażna?
- O: Nasz okres gwarancji wynosi 24 miesiące od daty wysyłki, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Państwa pytania w ciągu 24 godzin. Zdalne instrukcje przez sieć komputerową są zawsze dostępne.
Product Highlights
Przetwornik poziomu cieczy BH93420-III zapewnia dokładność ±0,25% oraz stopień ochrony przeciwwybuchowej IP68 i ExiaIICT6. Posiada stal nierdzewną 316L, dzieloną konstrukcję ułatwiającą kalibrację i wyjścia 4-20mA/RS485. Możliwość dostosowania do monitorowania wody przemysłowej, paliwa i oleju.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.