HTsensor 316L ze stali nierdzewnej IP68 Przekaźnik poziomu płynu z wyjściem 4-20mA i wyświetlaczem LED
Product Details
| Sygnał wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 | Ocena IP: | IP68 |
|---|---|---|---|
| Waga netto: | 0,3 KG | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Dokładność: | 0,25%, 0,5% | Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE |
| Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przeciążalność: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti |
| Rezystancja izolacji: | > = 100 mΩ@100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 |
| Waga: | ~1,5 kg (bez kabla) | ||
| Podkreślić |
Przetwornik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 316L,Przetwornik poziomu cieczy IP68,Czujnik ciśnienia z wyjściem 4-20mA |
||
Product Description



- Konstrukcja typu split ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
- Jasny wyświetlacz LED dla czytelnych odczytów
- Klasa ochrony przeciwwybuchowej: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Wiele opcji kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L i cieczami niekorozyjnymi
- Monitorowanie poziomu wody w ściekach, systemach wodociągowych przemysłowych i komunalnych, zbiornikach wodnych, studniach, rzekach, wodzie morskiej i jeziorach
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i innych zbiorników
| Zakres pomiarowy | 0~10m…400m |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, Ciśnienie absolutne, Ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25ºC | ±0.25% (typ.) ±0.5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Histereza | ±0.03% (typ.) ±0.05%FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0.15%F.S/rok (maks.) |
| Dryft zerowy temperatury | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Dryft zakresu temperatury | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Temperatura pracy | -20~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -30~100ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Wstrząsy | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Klasa ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1.5Kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Kabel polietylenowy, poliuretanowy, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 4-przewodowy |




- Podczas wyboru upewnij się, że mierzony medium jest zgodne z komponentami produktu
- Podaj gęstość mierzonego medium
- W przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych lub radiowych, podaj szczegóły i zaznacz w zamówieniu
- Zainstaluj na miejscu urządzenia ochrony odgromowej i zapewnij niezawodne uziemienie produktu i zasilania

- P: Jakie są cechy Państwa transmiterów ciśnienia?
O: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Dostępne są opcje dostosowania. - P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM. - P: Jaka jest Państwa zdolność produkcyjna?
O: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 transmiterów ciśnienia miesięcznie, zdolnych do realizacji dużych zamówień. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym zespołem sprzedaży w celu ustalenia harmonogramu produkcji i dostawy. - P: Jaki jest typowy okres dostawy?
O: 5-8 dni roboczych dla standardowych modeli. Produkty niestandardowe mogą się różnić. - P: Jak są wyceniane produkty? Czy są jakieś rabaty?
O: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów. - P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I obsługa posprzedażna?
O: 24-miesięczna gwarancja po wysyłce. Obsługa posprzedażna odpowiada w ciągu 24 godzin, z możliwością zdalnego instruktażu przez sieć PC.
Product Highlights
HTsensor BH93420-III: Bardzo precyzyjny czujnik poziomu cieczy z sondą ze stali nierdzewnej 316L, stopień ochrony przeciwwybuchowej IP68 i ExiaIICT6. Oferuje wyjście 4-20 mA/RS485, dokładność ± 0,25% i niestandardowe opcje projektowania do zastosowań związanych z wodą, paliwem i olejem.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.