Mikroodmienny nadajnik ciśnienia czujnik DP powietrza z dokładnością 0,5% 500pa
Product Details
| Nr modelu: | BP93420D-I | Medium pomiarowe: | Powietrze gazowe |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5 g | Zakres ciśnienia: | 0-500 PA, 0-1 kpa, ...... 0-200 kpa |
| Ocena IP: | IP65 | Materiał obudowy: | Aluminium |
| Waga: | ~ 0,15 kg | Ciśnienie statyczne: | 2-krotność zakresu znamionowego |
| Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu | Dokładność @ 25ºC: | ±0,5% (typowo), ±1% (maksymalnie) |
| Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC | Temperatura przechowywania: | -40°C~100°C |
| wilgotność względna: | 0-80% | Połączenie ciśnieniowe: | Dysza powietrzna φ6 lub konfigurowalna |
| Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20ma, 0 ~ 10/20ma, 0/1 ~ 5 V, 0/1 ~ 10 V, 0,5 ~ 4,5 V | ||
| Podkreślić |
Przetwornik różnicy ciśnień o dokładności 0,5%.,Czujnik DP o stopniu ochrony IP65 |
||
Product Description
- Dostępne w opcjach obudowy z aluminium lub tworzywa sztucznego
- Lekkie wzornictwo dla łatwej instalacji
- Ściśle przetestowane do pracy w szerokim zakresie temperatur
- Wysoka dokładność pomiaru
- Aplikacje w kotlach i przemyśle górniczym
- Instalacje browarnicze i elektroenergetyczne
- Wykrywanie małych różnic ciśnienia dla gazów nieżrących
| Zakres pomiaru | 0-500Pa, 0-1KPa, 0-2KPa, 0-5KPa, 0-7KPa, 0-10KPa, 0-200KPa |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie różnicowe |
| Ciśnienie statyczne | 2 razy zakres znamionowy |
| Pojemność przeciążenia | ≤ 1,5 razy zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,5% (typowy), ±1% (maksymalny) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ±2,5%F.S/oC (typowy) ±3%F.S/oC (maksymalny) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ±2,5%F.S/oC (typowy) ±3%F.S/oC (maksymalny) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC |
| Temperatura pracy | -20 do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40 °C do 100 °C |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium, tworzywa sztuczne |
| Względna wilgotność | 0-80% |
| Połączenie ciśnieniowe | φ6 dyszka powietrzna lub dostosowywalna |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Materiał kablowy | Polietylen |
| Waga | ~ 0,15 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Zapewnienie kompatybilności nośników z materiałami kontaktowymi z produktem
- Wykorzystanie ciśnienia powoli i równomiernie w komorach ciśnienia dodatniego i ujemnego
- Interfejsy ciśnienia pozycyjnego poziomo podczas instalacji
- Określ specjalne wymagania dotyczące drgań, uderzeń lub zakłóceń elektromagnetycznych podczas składania zamówień
| Kod | Konfiguracja |
|---|---|
| Ja... | Przekaźnik ciśnienia różnicowego |
| Zakres pomiaru | 0-500Pa, 0-1KPa, 0-2KPa, 0-5KPa, 0-7KPa, 0-10KPa, 0-200KPa |
| D1 | Zapewnienie zasilania 24VDC |
| D2 | Zasilanie 5VDC |
| D3 | Pozostałe źródła zasilania |
| S1 | 4~20mADC Wyjście |
| S2 | 1 ~ 5VDC Wyjście |
| S3 | 0~5VDC Wyjście |
| S4 | 0~10mADC Wyjście |
| S5 | 0~20mADC Wyjście |
| S6 | 0~10VDC Wyjście |
| S7 | 0Wynik 0,5 - 4,5 VDC |
| D | Typ ciśnienia różnicowego |
| 01 | Obudowa z stopów aluminium |
| 02 | Plastikowe obudowy |
- Jakie są cechy czujników ciśnienia?
- Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
- Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
- Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
- Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w miesiącu.
- Jaki jest typowy czas dostawy?
- 5-8 dni roboczych dla modeli standardowych.
- Jakie są ceny produktów?
- Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
- Jaka jest gwarancja na pańskie produkty?
- Nasz zespół posprzedażowy odpowiada w ciągu 24 godzin, z dostępną zdalną instrukcją sieciową.
Product Highlights
Mikroprzetwornik różnicy ciśnień BP93420D-I zapewnia wysoką dokładność pomiaru gazu wynoszącą ±0,5% i stopień ochrony IP65. Lekka aluminiowa obudowa, szerokie zakresy ciśnienia (0-500Pa do 0-200kPa) i konfigurowalne opcje. Idealny do zastosowań w kotłach, górnictwie, energetyce i pomieszczeniach czystych.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.