Przekaźnik ciśnienia wyjściowego BP93420-IB 4-20mA ze stali nierdzewnej 316L i ochroną IP65
Product Details
| Nr modelu: | BPZ93420-IB | Medium pomiarowe: | Płyn |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5 g | Zakres ciśnienia: | 0kpa~10kpa...100MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | 316L | Stabilność długoterminowa: | +-0,2% F.S./Rok ((Typowy) |
| Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu | Dokładność @ 25ºC: | ± 0,25% (typowe) ± 0,5% (maksimum) |
| Powtarzalność: | 0,1% FS | Histereza: | 0,1% FS |
| Zero punktowy dryf temperatury: | ±0,03%FS/°C(≤100KPa) ±0,02%FS/°C(>100KPa) | Drift temperatury pełnej: | ±0,03%FS/°C(≤100KPa) ±0,02%FS/°C(>100KPa) |
| Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC | ||
| Podkreślić |
4-20mA nadajnik ciśnienia wyjściowego,316L czujnik ciśnienia ze stali nierdzewnej,Przetwornik poziomu wody o stopniu ochrony IP65 |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarów z konstrukcją ze stali nierdzewnej
- Dostępne wiele konfiguracji interfejsów ciśnienia
- Kompaktny i lekki projekt
- regulowana kalibracja w skali zerowej i pełnej
- Wysokiej precyzji możliwości pomiarowe
- Wszystkie konstrukcje ze stali nierdzewnej dla trwałości
- Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących przy użyciu stali nierdzewnej 316L
- Zastosowania w przemyśle morskim i lotniczym
- Kontrola procesów przemysłowych w sektorze ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, wytwarzania energii i hydrologii
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Pojemność przeciążenia | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ±0,1% F.S./rok (typowy) ±0,2% F.S./rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,03%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,03%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10MPa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Odporność na wibracje | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,15 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Zapewnienie zgodności pomiarowego z materiałami kontaktowymi produktu
- Produkty typu wybuchoodporne nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy
- W przypadku nadajników z głowicami wyświetlaczy LCD lub LED zasilanie nie powinno być mniejsze niż 20VDC
- Zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami i zapewnienie odpowiedniego uziemienia dla niezawodnej pracy
- O-krąg z gumy fluorowej o temperaturze od -20oC do 250oC; dla temperatur poniżej -20oC wybierz O-krąg EPDM
- Wymagana długość kabla wynosi 1,5 m z materiału polietylenowego; w razie potrzeby należy określić alternatywne materiały
- Poinformuj nas o specjalnych wymaganiach, w tym silnych wibracjach, siłach uderzeniowych lub zakłóceniach elektromagnetycznych
| Kod | Projekt budowy |
|---|---|
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego |
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia |
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy |
| IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/ekran |
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć |
| IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia |
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji |
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| IQ1/IQ2 | Duży przewód/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| Parametry | Opcje |
|---|---|
| Zakres pomiaru | - 0.1... 0~0.01...100MPa (0-X)Kpa lub MPa (X oznacza rzeczywisty zakres pomiarowy) |
| Zasilanie | D1: 24VDC D2: 5VDC D3: inne |
| Sygnał wyjściowy | S1: 4~20mADC S2: 1~5VDC S3: 0~5VDC S4: 0~10mADC S5: 0~20mADC S6: 0~10VDC S7: 0.5~4.5VDC |
| Połączenie ciśnieniowe | J1: M20×1.5 J2: G1/2 J3: G1/4 J4: 7/16-20UNF J5: Inne |
| Połączenie elektryczne | B1: Hirschmann. B2: PG7 Plug. B3: Wyjście z uszczelnionego kabla. B4: 2088 Obudowa przemysłowa. B5: 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem. B6: Inne. |
| Rodzaj ciśnienia | G: Mierzę ciśnienie. A: Ciśnienie bezwzględne. S: Ciśnienie referencyjne. |
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia BP93420-IB oferuje wyjście 4-20 mA/RS485, dokładność 0,5% i stopień ochrony IP65. Zbudowany ze stali nierdzewnej 316L do pracy w trudnych warunkach. Konfigurowalne zakresy (0-100 MPa) i rodzaje ciśnienia. Wysoka stabilność (±0,2% FS/rok) do zastosowań przemysłowych.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.