IP65 4-20mA 316L Stal Nierdzewna Czujnik Ciśnienia i Poziomu do Zastosowań Przemysłowych
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IB | Medium pomiarowe: | Płyn |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5 g | Zakres ciśnienia: | 0kpa~10kpa...100MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | 316L | Stabilność długoterminowa: | +-0,2% F.S./Rok ((Typowy) |
| Zakres pomiarowy: | -100kPa…0kPa ~ 10kPa…100MPa | Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu |
| Dokładność @ 25ºC: | ± 0,25% (typowe) ± 0,5% (maksimum) | Powtarzalność: | 0,1% FS |
| Histereza: | 0,1% FS | Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC |
| Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20ma, 0 ~ 10/20ma, 0/1 ~ 5 V, 0/1 ~ 10 V, 0,5 ~ 4,5 V | ||
| Podkreślić |
Przekaźnik ciśnienia IP65,czujnik poziomu 4-20mA,316l Przeciśnieniowy z stali nierdzewnej |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarów z konstrukcją ze stali nierdzewnej
- Dostępne wiele konfiguracji interfejsów ciśnienia
- Kompaktny i lekki projekt
- regulowana kalibracja w skali zerowej i pełnej
- Wysoka precyzja z strukturą ze stali nierdzewnej
- Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących przy użyciu stali nierdzewnej 316L
- Zastosowania w przemyśle morskim i lotniczym
- Procesy przemysłowe obejmujące ropę naftową, chemię, metalurgię, wytwarzanie energii i hydrologię
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,03%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,03%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,15 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Zapewnienie średniej kompatybilności z częściami kontaktującymi się z produktem
- Modele odporne na wybuchy nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy
- Przekaźniki z wyświetlaczem LCD/LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstalować urządzenia ochronne przed błyskawicami i zapewnić odpowiednie uziemienie
- Pierścień O z gumy fluorowej o temperaturze od -20 do 250 °C
- W przypadku temperatur poniżej -20oC należy określić uszczelnienie pierścienia O EPDM
- Wymagana długość kabla: 1,5 m (materiał polietylenowy)
- Określ wymagania szczególne: drgania, uderzenia, zakłócenia EMI/RFI
Kód. Konstrukcja szkicu.
IB. Ogólny nadajnik ciśnienia. IX. Wyświetlacz nadajnika ciśnienia.
I.E. / Odporny na wstrząsy nadajnik ciśnienia lotniczego / IIC/III / Generalny przemysłowy / Nadajnik ciśnienia wyświetlacza
Jeśli. Wypływoodporny nadajnik ciśnienia.
W Klimatyzacji Dedykowany Przesyłowiec Ciśnienia
IC. Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia.
IQ1/IQ2 / Duży diafragma / wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia
/Rang pomiaru -0.1. . .0~0.01...100 MPa
(0-X) Kpa lub MPa
Kód. Zasilanie.
D1 24VDC
D2 5VDC
D3 Inne
/Kód /Sygnał wyjściowy
S1 4~20mADC S5 0~20mADC
S2 1~5VDC S6 0~10VDC
S3 0~5VDC S7 0.5~4.5VDC
S4 10mADC.
Kód. Połączenie ciśnienia.
J1 M20x1.5
J2 G1/2
J3 G1/4
J4 ∙ 7/16-20UNF
J5 Inne
/Kód /Łączenie elektryczne
B1 Hirschmann
B2 PG7 Wtykacz
B3 / Wyjście z przewodu
B4 2088 Przemysłowa obudowa
B5 2088 Wnętrze przemysłowe z wyświetlaczem
B6 Inne
Kód. Typ ciśnienia.
G. Zmierz ciśnienie
A. Bezwzględna presja
S. / S. / S. /
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia 4-20 mA o stopniu ochrony IP65, z konstrukcją ze stali nierdzewnej 316L, dokładnością ±0,5% i stabilnością długoterminową ±0,2% FS/rok. Certyfikat ISO9001 z opcjami niestandardowymi dostępnymi do zastosowań w przemysłowych pomiarach ciśnienia cieczy.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.