Hengtong 4-20mA Wyjście 316L Transmitter ciśnienia ze stali nierdzewnej z dokładnością 0,5% dla pomiaru poziomu płynu
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IC | Medium pomiarowe: | Płyn |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | 316L | Stabilność długoterminowa: | +-0,1% F.S/Rok ((Typowy) |
| Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu | Powtarzalność: | 0,1% FS |
| Histereza: | 0,1% FS | Temperatura pracy: | -20ºC ~ 150ºC |
| Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC | Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20ma, 0 ~ 10/20ma, 0/1 ~ 5 V, 0/1 ~ 10 V, 0,5 ~ 4,5 V, Rs485 |
| Waga: | ~ 0,3 kg | ||
| Podkreślić |
4-20mA nadajnik ciśnienia wyjściowego,316L czujnik ciśnienia ze stali nierdzewnej,Przetwornik poziomu cieczy o dokładności 0 |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarów z konstrukcją ze stali nierdzewnej
- Dostępne wiele konfiguracji interfejsów ciśnienia
- Obudowa ze stali nierdzewnej o klasie ochrony IP65
- Możliwość regulacji zerowej i pełnej skali
- Wysoka dokładność pomiaru
- Wszystkie konstrukcje ze stali nierdzewnej dla trwałości
- Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących przy użyciu stali nierdzewnej 316L
- Zastosowania w przemyśle morskim i lotniczym
- Monitorowanie procesów przemysłowych w dziedzinie ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, wytwarzania energii i hydrologii
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Pojemność przeciążenia | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ±0,1% F.S./rok (typowy) ±0,2% F.S./rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 150°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Odporność na wibracje | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |
- Zapewnienie średniej kompatybilności z częściami kontaktującymi się z produktem
- Modele odporne na wybuchy nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy
- Przekaźniki z wyświetlaczem LCD/LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstalować urządzenia ochronne przed błyskawicami i zapewnić odpowiednie uziemienie
- O-pierścień z gumy fluorowej o temperaturze od -20 do 250 °C (EPDM wymagany poniżej -20 °C)
- Wymagana długość kabla: 1,5 m polietylenu (inne dostępne materiały)
- Określenie szczególnych wymogów dla środowisk wibracji, uderzeń lub EMI/RFI
| Kod | Projekt budowy |
|---|---|
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego |
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia |
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy |
| IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/ekran |
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć |
| IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia |
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji |
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia OEM Hengtong BP93420-IC zapewnia dokładność 0,5%, stopień ochrony IP65 i konstrukcję ze stali nierdzewnej 316L. Możliwość dostosowania do ciśnienia względnego/absolutnego/zamkniętego w szerokim zakresie od -100 kPa do 100 MPa. Idealny do trudnych warunków przemysłowych z możliwością pracy w wysokich temperaturach do 150°C.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.