BP156TC 4-20mA Ceramiczny czujnik ciśnienia z możliwością dostosowania do pomiaru powietrza i cieczy
Product Details
| Nr modelu: | BP156TC | Medium pomiarowe: | Powietrze lub ciecz |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5 g | Zakres ciśnienia: | 0kpa~10kpa...5MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie miernika |
| Materiał obudowy: | 304 SS | Stabilność długoterminowa: | 0,1% FS/rok |
| Zakres pomiarowy: | 0kPa ~ 10kPa...20MPa | Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu |
| Dokładność @ 25ºC: | ±0,5% (maksymalnie) | Powtarzalność i histereza: | 0,02%FS (typ.) 0,05%FS (maks.) |
| Zero punktowy dryf temperatury: | ± 0,02%FS/ºC (≤100 kPa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kPa) | Drift temperatury pełnej: | ± 0,02%FS/ºC (≤100 kPa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kPa) |
| Odpowiedź częstotliwościowa: | 2,4 KHz | ||
| Podkreślić |
4-20mA czujnik ciśnienia,Nadajnik ciśnienia ceramicznego,Dostosowany nadajnik poziomu wody |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarowy z różnymi opcjami interfejsu ciśnieniowego
- Kompaktowa, lekka konstrukcja ze stali nierdzewnej
- Wysoka precyzja działania dzięki w pełni stalowej konstrukcji
- Pomiar ciśnienia gazów i cieczy nieagresywnych przy użyciu stali nierdzewnej 316L
- Zastosowania w przemyśle morskim i lotniczym
- Procesy przemysłowe, w tym naftowy, chemiczny, metalurgiczny, energetyczny i hydrologiczny
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiarowy | 0kPa ~ 10kPa…20MPa |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność przy 25°C | ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność i histereza | 0,02%F.S (typ.) 0,05%F.S (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,1%F.S/rok (typ.) ±0,2%F.S/rok (maks.) |
| Dryft punktu zerowego w zależności od temperatury | ±0,02%F.S/°C (≤100KPa) ±0,01%F.S/°C (>100KPa) |
| Dryft zakresu w zależności od temperatury | ±0,02%F.S/°C (≤100KPa) ±0,01%F.S/°C (>100KPa) |
| Pasmo przenoszenia | 2,4 kHz |
| Temperatura kompensacji | 0-70°C (≤10MPa, możliwość dostosowania) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracje | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | 304 |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | Ex db IIC T6 Gb |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4-przewodowy |
| 0~10/20mA | 3-przewodowy | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0,5~4,5V | 5VDC |
- Upewnij się, że medium pomiarowe jest zgodne z materiałami kontaktowymi produktu
- Produkty przeciwwybuchowe nie zawierają cyfrowych wyświetlaczy
- Nadajniki z wyświetlaczem LCD lub LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstaluj urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej i zapewnij prawidłowe uziemienie dla niezawodnego działania
- Uszczelka O-ring z kauczuku fluorowego przeznaczona do pracy w temperaturach od -20°C do 250°C; użyj uszczelki O-ring EPDM dla temperatur poniżej -20°C
- Domyślna długość kabla: 1,5 m (materiał polietylenowy); określ alternatywne materiały przy składaniu zamówienia
- Poinformuj nas o specjalnych wymaganiach, w tym o wibracjach, sile uderzenia lub zakłóceniach elektromagnetycznych
| Komponent | Kod | Opis |
|---|---|---|
| Konstrukcja zewnętrzna | 5 | Złącze Packard |
| 6 | Kabel z bezpośrednim wyjściem, uszczelniony, 1,5 metra | |
| 7 | Złącze Mini Hirschmann | |
| 8 | Złącze Hirschmann duże | |
| Zakres pomiarowy | 0-X | 0kPa ~ 10kPa…5MPa (X oznacza rzeczywisty zakres pomiarowy) |
| Zasilanie | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Inne | |
| Sygnał wyjściowy | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0,5~4,5VDC | |
| Przyłącze ciśnieniowe | J1 | M20×1,5 |
| J2 | G1/2 | |
| J3 | G1/4 | |
| J4 | 7/16-20UNF | |
| J5 | Inne (kołnierz Ø50,4) | |
| Przyłącze elektryczne | B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 | |
| B3 | Wyjście kablowe uszczelnione, 1,5 metra | |
| B4 | Inne | |
| Typ ciśnienia | G | Ciśnienie manometryczne |
| A | Ciśnienie absolutne | |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte |
Product Highlights
Czujnik ciśnienia BP156TC 4-20 mA zapewnia dokładność 0,5%, stopień ochrony IP65 i stabilność 0,1% FS/rok. Możliwość dostosowania do pomiarów powietrza/cieczy w zastosowaniach przemysłowych. Obudowa ze stali nierdzewnej 304 zapewnia trwałość.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.