HTsensor Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia Obudowa ze stali nierdzewnej Nadajnik ciśnienia
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IC | Medium pomiarowe: | Płyn |
|---|---|---|---|
| Stopień dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | 316L | Stabilność długoterminowa: | +-0,1% F.S/Rok ((Typowy) |
| Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu | Dokładność @ 25ºC: | ± 0,25% (typowe) ± 0,5% (maksimum) |
| Powtarzalność: | 0,1% FS | Histereza: | 0,1% FS |
| Zero punktowy dryf temperatury: | ± 0,02%FS/ºC (≤100 kPa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kPa) | Drift temperatury pełnej: | ± 0,02%FS/ºC (≤100 kPa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kPa) |
| Temperatura robocza: | -20ºC ~ 150ºC | ||
| Podkreślić |
Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury,Przetwornik ciśnienia o dokładności 0,5%. |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarów z konstrukcją ze stali nierdzewnej
- Dostępne różne formy interfejsów ciśnieniowych
- Konstrukcja ze stali nierdzewnej o klasie ochrony IP65
- Kalibracja zerowa i pełnowymiarowa
- Wysoka precyzja
- Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej dla trwałości
- Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących ze stali nierdzewnej 316L
- Przemysł morski i lotniczy
- Przemysłowe procesy na miejscu, w tym ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, wytwarzania energii i hydrologii
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ±0,1% F.S./rok (typowy) ±0,2% F.S./rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ±0,02%F.S/oC (≤100KPa) ±0,01%F.S/oC (>100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ±0,02%F.S/oC (≤100KPa) ±0,01%F.S/oC (>100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC (≤10MPa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 150°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |
- Upewnij się, że medium pomiarowe jest kompatybilne z częściami kontaktowymi produktu
- Produkty typu wybuchoodporne nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy
- Przekaźniki z wyświetlaczem LCD lub LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstalować urządzenia ochronne przed błyskawicami i zapewnić odpowiednie uziemienie
- O-krąg z gumy fluorowej o temperaturze od -20oC do 250oC; użyć O-kręgu EPDM poniżej -20oC
- Domyślna długość kabla wynosi 1,5 m (materiał polietylenowy)
- Określ specjalne wymagania dotyczące drgań, uderzeń lub zakłóceń elektromagnetycznych
| Kod | Projekt budowy |
|---|---|
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego |
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia |
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy |
| IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/ekran |
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć |
| IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia |
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji |
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| Zakres pomiaru | - 0.1... 0~0.01...100MPa (0-X)Kpa lub MPa |
|---|---|
| Opcje zasilania | D1: 24VDC, D2: 5VDC, D3: Inne |
| Opcje sygnału wyjściowego | S1: 4~20mADC, S2: 1~5VDC, S3: 0~5VDC, S4: 0~10mADC, S5: 0~20mADC, S6: 0~10VDC, S7: 0,5~4.5VDC |
| Opcje połączeń ciśnieniowych | J1: M20×1.5, J2: G1/2, J3: G1/4, J4: 7/16-20UNF, J5: Inne |
| Opcje połączenia elektrycznego | B1: Hirschmann, B2: PG7 Plug, B3: Wyjście kabli zamkniętych, B4: 2088 Obudowa przemysłowa, B5: 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem, B6: Inne |
| Opcje typu ciśnienia | G: Ciśnienie pomiarowe, A: ciśnienie bezwzględne, S: zamknięte ciśnienie odniesienia |
- Jakie są cechy czujników ciśnienia?
- Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
- Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
- Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
- Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
- Jaki jest typowy czas dostawy?
- 5 do 8 dni roboczych dla modeli standardowych.
- Jakie są ceny produktów?
- Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
- Jaka jest gwarancja na pańskie produkty?
- Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące od wysyłki, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na pytania w ciągu 24 godzin.
Product Highlights
Wysokotemperaturowy przetwornik ciśnienia HTsensor BP93420-IC zapewnia dokładność ±0,5%, stopień ochrony IP65 i konstrukcję ze stali nierdzewnej 316L. Idealny do trudnych warunków przemysłowych z konfigurowalnymi opcjami i długoterminową stabilnością ± 0,1% FS/rok.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.