1,5-calowy zacisk szybko łączy się z czujnikiem ciśnienia płaskiej folii
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IQ | Medium pomiarowe: | Powietrze i płyn |
|---|---|---|---|
| Ocena dokładności: | 0,5% | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | 304S.S | Zakres pomiarowy: | -100 kPa…0 kPa ~ 35 kPa…3,5 MPa |
| Przeciążalność: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu | Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC |
| Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC | Materiał przepony: | 316L |
| Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20ma, 0 ~ 10/20ma, 0/1 ~ 5 V, 0/1 ~ 10 V, 0,5 ~ 4,5 V, Rs485 | Napięcie zasilania: | 12 ~ 30VDC, 5VDC, 3,6 ~ 30 V / bateria |
| Podkreślić |
10,5-calowy czujnik ciśnienia zacisku,Przekaźnik ciśnienia płaskopłasowego |
||
Product Description
- Wiele opcji interfejsu ciśnieniowego
- Higieniczna konstrukcja zapobiega osadzaniu się średniego kamienia
- Wysoka dokładność dzięki konstrukcji w całości ze stali nierdzewnej
- Łatwy w czyszczeniu i konserwacji
- Pomiar niekorozyjnych gazów i cieczy z kompatybilnością z 316L
- Ochrona środowiska i przemysł chemiczny
- Przemysł morski i lotniczy
- Przemysł medyczny, biofarmaceutyczny i higieny żywności
| Zakres pomiarowy | -100 kPa…0 kPa ~ 35 kPa…3,5 MPa |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie uszczelnione |
| Przeciążać | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowo) ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność i histereza | 0,02% pełnej skali (typ.) 0,05% pełnej skali (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,1% FS/rok (typ.) ±0,2% FS/rok (maks.) |
| Dryf temperatury punktu zerowego | ±0,02%FS/°C(≤100KPa) ±0,01%FS/°C(>100KPa) |
| Dryft temperaturowy w pełnej skali | ±0,02%FS/°C(≤100KPa) ±0,01%FS/°C(>100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwościowa | 2,4 kHz |
| Temperatura kompensacji | 0-70°C (≤10 MPa, konfigurowalny) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracja | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiał obudowy | SS304,316L |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowa | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Uszczelka typu O-ring | Guma fluorowa |
| Waga | ~0,5 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12 ~ 30 V prądu stałego | Przewód 2/3/4 |
| 0 ~ 10/20 mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5 V 0/1 ~ 10 V 0,5 ~ 4,5 V | 5 V prądu stałego | |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 3,6 ~ 30 V / bateria | 4 przewody |






- Upewnij się, że mierzone medium jest kompatybilne z częściami mającymi kontakt z produktem
- Modele przeciwwybuchowe nie są wyposażone w cyfrowe głowice wyświetlacza
- Przetworniki z wyświetlaczem LCD/LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstaluj urządzenia odgromowe i zapewnij prawidłowe uziemienie
- Dla temperatur poniżej -20°C należy wybrać uszczelkę typu O-ring z EPDM
- Domyślna długość kabla: 1,5 m (polietylen). W razie potrzeby określ materiały alternatywne
- Powiadom nas o specjalnych wymaganiach: silnych wibracjach, sile uderzenia, zakłóceniach elektromagnetycznych
| Kod | Konstrukcja zarysu |
|---|---|
| IX | Wyświetl przetwornik ciśnienia |
| IIC/III | Przemysłowy przetwornik ciśnienia ogólnego/wyświetlacza |
| Zakres pomiarowy | 0~35Kpa…~20MPa (0-X)Kpa lub MPa |
| X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |
| Kod | Zasilanie |
| D1 | 24 V prądu stałego |
| D3 | Inny |
| Kod | Sygnał wyjściowy |
| S1 | 4 ~ 20 mADC |
| S2 | 1 ~ 5 V prądu stałego |
| S6 | 0 ~ 10 V prądu stałego |
| Kod | Przyłącze ciśnieniowe |
| J1 | M20×1,5 |
| J2 | G1/2 |
| J3 | 1/2NPT |
| Kod | Podłączenie elektryczne |
| B1 | Hirschmanna |
| B2 | Wtyczka PG7 |
| B3 | Uszczelnione wyjście kablowe |
| B4 | Obudowa przemysłowa 2088 |
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem |
| B6 | Inny |
| Kod | Typ ciśnienia |
| G | Wskaźnik ciśnienia |
| A | Ciśnienie absolutne |
| S | Uszczelnione ciśnienie odniesienia |
- Jakie są cechy przetworników czujników ciśnienia?
- Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Możliwość dostosowania.
- Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM.
- Jaka jest Twoja zdolność produkcyjna?
- Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 przetworników czujników ciśnienia miesięcznie, co pozwala na realizację zamówień na dużą skalę. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby ustalić harmonogram.
- Jaki jest typowy okres dostawy?
- 5-8 dni roboczych dla modeli standardowych. Produkty niestandardowe mogą się różnić.
- Jak kształtują się ceny produktów? Jakieś zniżki?
- Konkurencyjne ceny z rabatami przy zamówieniach hurtowych lub przy współpracy z długoterminowymi partnerami.
- Jaka jest gwarancja na Wasze produkty? A obsługa posprzedażna?
- Gwarancja 24 miesiące po wysyłce. Obsługa posprzedażna odpowiada w ciągu 24 godzin, udostępniając zdalną obsługę sieci komputerowej.
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia BPHT24-III z 1,5-calowym złączem zaciskowymPrzetwornik ciśnienia BPHT24-III jest wyposażony w mokrą część membrany z obwodem przetwarzania sygnału wykonanym ze stali nierdzewnej, przekształcającym sygnały czujnika na standardowe sygnały wyjściowe. Zaprojektowany do zastosowań ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.