W przypadku klimatyzatora małych rozmiarów nadajnik ciśnienia Bp156 z czujnikiem Ht
Product Details
| Nr modelu: | BP155 | Medium pomiarowe: | Gaz i ciecz |
|---|---|---|---|
| Ocena dokładności: | 0,5g | Zakres ciśnienia: | 0kPa~10kPa...40MPa |
| Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Materiał obudowy: | 304 |
| Wynagrodzenie Temp.: | 0-70 ℃ | Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC |
| Materiał przepony: | 316L | Rezystancja izolacji: | 100MΩ 100VDC |
| Waga: | ~0,25 kg | ||
| Podkreślić |
Przesyłacz ciśnienia klimatyzatora małej wielkości,Przekaźnik ciśnienia BP156 z czujnikiem HT,czujnik ciśnienia z krzemu do klimatyzatora |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarowy dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej
- Dostępnych jest wiele konfiguracji interfejsu ciśnieniowego
- Kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwiająca instalację
- Regulowana kalibracja zera i pełnej skali
- Wysoka precyzja wykonania dzięki konstrukcji wykonanej w całości ze stali nierdzewnej
- Pomiar ciśnienia niekorozyjnych gazów i cieczy przy użyciu stali nierdzewnej 316L
- Zastosowania w przemyśle morskim i lotniczym
- Procesy przemysłowe, w tym ropa naftowa, chemia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
- Hydrauliczne i pneumatyczne układy sterowania
| Zakres pomiarowy | 0kPa ~ 10kPa…40MPa |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie uszczelnione |
| Przeciążać | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowo) ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność i histereza | 0,02% pełnej skali (typ.) 0,05% pełnej skali (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,1% FS/rok (typ.) ±0,2% FS/rok (maks.) |
| Dryf temperatury punktu zerowego | ±0,02%FS/°C(≤100KPa) ±0,01%FS/°C(>100KPa) |
| Dryft temperaturowy w pełnej skali | ±0,02%FS/°C(≤100KPa) ±0,01%FS/°C(>100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwościowa | 2,4 kHz |
| Temperatura kompensacji | 0-70°C (≤10 MPa, konfigurowalne) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracja | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiał obudowy | 304,316 litrów |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowa | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Uszczelka typu O-ring | Guma fluorowa |
| Waga | ~0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12 ~ 30 V prądu stałego | Przewód 2/3/4 |
| 0 ~ 10/20 mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5 V 0/1 ~ 10 V 0,5 ~ 4,5 V |
5 V prądu stałego |

- Zapewnij kompatybilność mierzonego medium i części mających kontakt z produktem
- Modele przeciwwybuchowe nie są wyposażone w cyfrowe głowice wyświetlacza
- Przetworniki z wyświetlaczem LCD/LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstaluj urządzenia odgromowe i zapewnij prawidłowe uziemienie
- Dla temperatur poniżej -20°C należy zastosować uszczelkę typu O-ring z EPDM
- Domyślna długość kabla wynosi 1,5 m (materiał polietylenowy)
- Określ specjalne wymagania dotyczące wibracji, uderzeń lub zakłóceń elektromagnetycznych

Product Highlights
Przetwornik ciśnienia BP156 do klimatyzatorów Przetwornik ciśnienia BP156 to ekonomiczne rozwiązanie zaprojektowane specjalnie do sprężarek powietrza i urządzeń chłodniczych. Dzięki zaawansowanej technologii i naszemu opatentowanemu, wysokowydajnemu obwodowi nadajnika to kompaktowe urządzenie ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.