HTsensor Łatwy w czyszczeniu cyfrowy przetwornik 4-20ma+przesyłający czujnik ciśnienia
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IIIQT | Medium pomiarowe: | Powietrze i płyn |
|---|---|---|---|
| Ocena dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~30kpa...3,5MPa |
| Ocena IP: | ip65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Stabilność długoterminowa: | +-0,1% F.S/Rok ((Typowy) | Sygnał wyjściowy: | 4-20mA/Hart/485 |
| Zakres pomiarowy: | -100 kPa…0 kPa ~ 35 kPa…3,5 MPa | Przeciążać: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu |
| Zero punktowy dryf temperatury: | ± 0,02%FS/ºC (≤100 kPa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kPa) | Drift temperatury pełnej: | ± 0,02%FS/ºC (≤100 kPa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kPa) |
| Podkreślić |
Łatwe do czyszczenia cyfrowe czujniki ciśnienia,4-20ma+przesyłowiec ciśnienia z prądem w kierunku serca,czujnik ciśnienia z krzemu z gwarancją |
||
Product Description
- Różne opcje interfejsu ciśnienia
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Wysoka dokładność z strukturą w pełni ze stali nierdzewnej
- Łatwy do czyszczenia projekt
- Odpowiednie do pomiaru gazów i płynów nieżrących z 316L
- Idealne do ochrony środowiska i przemysłu chemicznego
- Wykorzystywane w przemyśle morskim i lotniczym
- Dobrze nadaje się do przemysłu medycznego, biofarmaceutycznego i higieny żywności
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 1 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |


| Kod | Projekt budowy |
|---|---|
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego |
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia |
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy |
| IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz |
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć |
| IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia |
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji |
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
(0-X) Kpa lub MPa
| Kod | Zasilanie |
|---|---|
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Pozostałe |
| Kod | Sygnał wyjściowy |
|---|---|
| S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1 ~ 5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0~20mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Kod | Połączenie elektryczne |
|---|---|
| B1 | Hirschmann |
| B2 | Wtyczka PG7 |
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego |
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa |
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem |
| B6 | Pozostałe |
| Kod | Rodzaj ciśnienia |
|---|---|
| G | Ciśnienie pomiarowe |
| A | Bezwzględna presja |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte |
- Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
- Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowicy cyfrowego wyświetlacza.
- W przypadku zamówienia nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20VDC.
- Aby zapewnić niezawodną pracę, należy zainstalować urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i zapewnić prawidłowe uziemienie.
- W przypadku temperatur poniżej -20oC należy wybrać uszczelniacz O-ring EPDM.
- W przypadku, gdy nie jest to określone, dostarczany jest materiał kablowy z polietylenu.
- W przypadku wymogów specjalnych, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia lub silne zakłócenia elektromagnetyczne, proszę określić w zamówieniu.
Product Highlights
BP93420-IIIQT Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia Baoji Hengtong czujnik ciśnienia wysokiej temperatury do testowania płynów wymagających wysokich warunków sanitarnych. Wprowadzenie produktu BP93420-IIIQT 1,5 mm zacisk do montażu dużego nadajnika wysokotemperaturowego z diafragmą z obwodem ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.