1,5-calowy zacisk do instalacji przetwornika ciśnienia poziomu wysokiej temperatury z dużą membraną
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IQT | Ocena dokładności: | 0,5% |
|---|---|---|---|
| Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa | Materiał obudowy: | 304S.S |
| Zakres pomiarowy: | 0 ~ 35 Kpa… ~ 3,5 MPa | Przeciążalność: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu |
| Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC | Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC |
| Materiał przepony: | 316L | Sygnał wyjściowy: | 4 ~ 20ma, 0 ~ 10/20ma, 0/1 ~ 5 V, 0/1 ~ 10 V, 0,5 ~ 4,5 V, Rs485 |
| Podkreślić |
Czujnik ciśnienia z zaciskiem 1,5 cala,Przekaźnik wysokiej temperatury i ciśnienia |
||
Product Description
- Różne opcje interfejsu ciśnieniowego
- Zaprojektowany do zastosowań higienicznych, aby zapobiec średniemu osadzaniu się kamienia
- Wysoka dokładność dzięki konstrukcji w całości ze stali nierdzewnej
- Łatwe do czyszczenia
- Nadaje się do pomiaru niekorozyjnych gazów i cieczy za pomocą 316L
- Idealny dla ochrony środowiska i przemysłu chemicznego
- Stosowany w przemyśle morskim i lotniczym
- Dobrze nadają się do stosowania w przemyśle medycznym, biofarmaceutycznym i higieny żywności
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 35 Kpa… ~ 3,5 MPa |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie uszczelnione |
| Przeciążać | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowo) ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność | 0,1% FS |
| Histereza | 0,1% FS |
| Długoterminowa stabilność | ±0,1% FS/rok (typowo) ±0,2% FS/rok (maksymalnie) |
| Dryf temperatury punktu zerowego | ±0,02%FS/°C(≤100KPa) ±0,01%FS/°C(>100KPa) |
| Dryft temperaturowy w pełnej skali | ±0,02%FS/°C(≤100KPa) ±0,01%FS/°C(>100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwościowa | 2,4 kHz |
| Temperatura kompensacji | -20-70°C (≤10mpa, konfigurowalny) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracja | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiał obudowy | 304,316 litrów |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowa | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~0,55kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12 ~ 30 V prądu stałego | Przewód 2/3/4 |
| 0 ~ 10/20 mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5 V 0/1 ~ 10 V 0,5 ~ 4,5 V |
5 V prądu stałego | |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 3,6 ~ 30 V / bateria | 4 przewody |
| IB | Ogólny przetwornik ciśnienia |
|---|---|
| IX | Wyświetl przetwornik ciśnienia |
| TJ | Odporny na wstrząsy lotniczy przetwornik ciśnienia |
| IIC/III | Przemysłowy przetwornik ciśnienia ogólnego/wyświetlacza |
| JEŚLI | Odporny na wilgoć przetwornik ciśnienia |
| IIE/IIIE | Ogólny/wyświetlacz przetwornika ciśnienia |
| W | Dedykowany przetwornik ciśnienia do klimatyzacji |
| układ scalony | Przetwornik ciśnienia w wysokiej temperaturze |
| IQ/IQT | Duża membrana/przetwornik ciśnienia w wysokiej temperaturze |
| D1 | 24 V prądu stałego |
| D2 | 5 V prądu stałego |
| D3 | Inny |
| S1 | 4 ~ 20 mADC |
| S2 | 1 ~ 5 V prądu stałego |
| S3 | 0 ~ 5 V prądu stałego |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0 ~ 20 mADC |
| S6 | 0 ~ 10 V prądu stałego |
| S7 | 0,5 ~ 4,5 V prądu stałego |
| B1 | Hirschmanna |
| B2 | Wtyczka PG7 |
| B3 | Uszczelnione wyjście kablowe |
| B4 | Obudowa przemysłowa 2088 |
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem |
| B6 | Inny |
| G | Wskaźnik ciśnienia |
| A | Ciśnienie absolutne |
| S | Uszczelnione ciśnienie odniesienia |
- Wybierając produkt, należy upewnić się, że mierzone medium jest kompatybilne z częściami kontaktowymi produktu.
- Przy składaniu zamówienia należy pamiętać, że produkty w wykonaniu przeciwwybuchowym nie zawierają głowic cyfrowych.
- W przypadku zamawiania przetworników z wyświetlaczem LCD lub LED napięcie zasilania przetwornika nie powinno być niższe niż 20VDC.
- Aby zapewnić niezawodne działanie produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali na miejscu urządzenia odgromowe i upewnili się, że produkt i zasilacz są niezawodnie uziemione.
- Nominalny zakres temperatur roboczych pierścienia typu O-ring z gumy fluorowej wynosi od -20°C do 250°C. Gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20°C, należy wybrać uszczelkę typu O-ring z EPDM.
- Domyślna długość kabla wynosi 1,5 m i jest dostępna w trzech materiałach. Jeśli nie określono inaczej, kabel będzie dostarczany z polietylenem. Jeśli potrzebujesz kabla z innego materiału, określ to w zamówieniu.
- W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne wibracje, chwilowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub radiowe, prosimy o poinformowanie naszej firmy i określenie ich w zamówieniu.
Product Highlights
Zacisk 1,5 cala do montażu czujnika ciśnienia z przetwornikiem ciśnienia o dużej membranie i wysokim poziomie temperatury Przetwornik ciśnienia BP93420-IQ Wprowadzenie produktu BP93420-IQT Zacisk 1,5 mm do montażu przetwornika wysokiej temperatury z dużą membraną. Obwód przetwarzania sygnału ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.