Bateria czujnik ciśnienia nadajnik wyświetlacz miernik ciśnienia z cyfrowych mierników ciśnienia ze stali nierdzewnej
Product Details
| Nr modelu: | BPZ2007 | Zakres pomiarowy: | -100kpa~0kpa...100MPa |
|---|---|---|---|
| Dokładność: | 0,5 | Typ wyświetlacza: | Cyfrowy |
| Typ czujnika: | krzemowy piezorezystancyjny | Typ połączenia: | Nitka |
| Ocena ochrony: | IP65 | Waga: | 0,45 kg |
| Zasilanie: | Bateria alkaliczna 9V | Temperatura pracy: | -1°C~49°C |
| Rezystancja izolacji: | 100MΩ 100VDC | Typ ciśnienia: | Różnica ciśnień lub ciśnienie |
| Podkreślić |
Zasilany bateryjnie przetwornik ciśnienia,manometr ze stali nierdzewnej,Czujnik ciśnienia krzemowego z wyświetlaczem |
||
Product Description
- Bardzo wyraźny 5-cyfrowy wyświetlacz LCD
- Zasilanie bateryjne 9 V do pracy przenośnej
- Możliwość wyboru wielu jednostek miary: bar, psi, kg/cm², KPa, MPa
- Funkcje zatrzymania wartości szczytowej i odczytu ciągłego
- Pomiar niekorozyjnych gazów i cieczy przy użyciu stali nierdzewnej 316L
- Ochrona środowiska i zastosowania w przemyśle chemicznym
- Pomiar różnicy ciśnień w przemyśle naftowym, chemicznym, energetycznym i hydrologicznym
- Systemy monitorowania i kontroli ciśnienia w rurociągach
| Zakres pomiarowy | 0-10KPa...~100MPa |
|---|---|
| Typ ciśnienia | Różnica ciśnień |
| Przeciążenie jednostronne | ≤3-krotność zakresu znamionowego |
| Ciśnienie statyczne | Minimalna wartość pomiędzy 5-krotnością zakresu znamionowego lub 7 MPa |
| Zasilanie | Bateria alkaliczna 9V |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowo) ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność | 0,1% FS |
| Histereza | 0,1% FS |
| Długoterminowa stabilność | ±0,5% pełnej skali/rok (≤200 KPa) ±0,2% pełnej skali/rok (>200 KPa) |
| Dryf temperatury punktu zerowego | ±1%FS/°C(≤100KPa) ±2%FS/°C(>100KPa) |
| Dryft temperaturowy w pełnej skali | ±1%FS/°C(≤100KPa) ±2%FS/°C(>100KPa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50°C (0-10KPa, 0-20KPa), 0-70°C, -10-70°C |
| Temperatura pracy | -1°C~49°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~100°C |
| Wibracja | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Materiał obudowy | ABS, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~0,45kg |

- Zapewnij zgodność mierzonego medium z częściami mającymi kontakt z produktem
- Aby zapewnić niezawodne działanie i równomierne przyłożenie ciśnienia, należy zainstalować trójzaworowy kolektor
- Umieścić interfejsy ciśnieniowe poziomo, aby zminimalizować wpływ instalacji
- Bateria alkaliczna 9 V nie jest dołączona do zestawu – należy ją zakupić osobno
- Określ specjalne wymagania dotyczące wibracji, uderzeń lub zakłóceń elektromagnetycznych
Product Highlights
BPZ2007 Miernik ciśnienia zasilany bateryjnie Manometr cyfrowy BPZ2007 jest przyrządem odpornym na wilgoć, z izolacją mediów, przeznaczonym do pomiaru niekorozyjnych gazów i cieczy. Wykorzystuje zaawansowaną technologię czujników piezorezystancyjnych z rozproszonego krzemu i konstrukcję układu ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.