Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia BP93420-IQT z czujnikiem ciśnienia płynącym
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-IQT | Medium pomiarowe: | płynny klej do napojów i tak dalej |
|---|---|---|---|
| Ocena dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100kPa...0kPa ~35kPa...3,5MPa |
| Ocena IP: | IP65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przeciążalność: | ≤ 1,5 razy w zakresie znamionowego zakresu | Powtarzalność: | ≤0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa: | ± 0,1%FS/rok (typowy) ± 0,2%FS/rok (maksimum) | Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC |
| Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC | Waga: | ~0,5 kg |
| Podkreślić |
Przekaźnik wysokiej temperatury i ciśnienia,Czujnik ciśnienia membrany płuczącej,Sterownik ciśnienia krzemowego BP93420-IQT |
||
Product Description
- Szeroki zakres pomiarów z różnymi opcjami interfejsu ciśnienia
- Różne konfiguracje sygnałów wyjściowych
- regulowana kalibracja w skali zerowej i pełnej
- Wysoka dokładność z wieloma sterylnymi połączeniami procesowymi
- Pomiar gazów i płynów nieżrących zgodnych z materiałami 316L
- Przemysł medyczny, biofarmaceutyczny i higieny żywności do przetwarzania sterylnego
- Przemysł papierniczy i chemiczny, monitorowanie poziomu ścieków oraz pomiary ciśnienia w napojach
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa |
|---|---|
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ≤ 0,1% FS |
| Hysteresa | ≤ 0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~ 0,5 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |

- Zapewnienie zgodności pomiarowego z materiałami kontaktowymi produktu
- Modele odporne na wybuchy nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy
- Przekaźniki z wyświetlaczem LCD lub LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstalować urządzenia ochronne przed błyskawicami i zapewnić odpowiednie uziemienie do niezawodnej pracy
- W przypadku temperatury roboczej poniżej -20oC wybierz uszczelniacze EPDM O-ring
- Domyślna długość kabla wynosi 1,5 m (materiał polietylenowy)
- Określ specjalne wymagania dotyczące drgań, uderzeń lub zakłóceń elektromagnetycznych
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia |
|---|---|
| Wytyczne dotyczące budowy | |
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego |
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia |
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy |
| IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz |
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć |
| IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia |
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji |
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| IQ1/IQ2 | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury |
| Zakres pomiaru | |
| -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa (0-X) Kpa lub MPa |
|
| Kody zasilania | |
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Pozostałe |
| Kody sygnału wyjściowego | |
| S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1 ~ 5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0~20mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Kody połączeń ciśnieniowych | |
| J1 | M20x1.5 |
| J2 | G1/2 |
| J3 | G1/4 |
| J4 | 7/16-20UNF |
| J5 | Pozostałe |
| Kody połączeń elektrycznych | |
| B1 | Hirschmann |
| B2 | Wtyczka PG7 |
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego |
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa |
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem |
| B6 | Pozostałe |
| Kody typów ciśnienia | |
| G | Ciśnienie pomiarowe |
| A | Bezwzględna presja |
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte |
- Jakie są cechy czujników ciśnienia?
- Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
- Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
- Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
- Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
- Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia miesięcznie, zdolnych do obsługi wielkich zamówień.Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem dla planowania produkcji i dostawy.
- Jaki jest typowy czas dostawy?
- 5-8 dni roboczych dla modeli standardowych.
- Jakie są ceny produktów?
- Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
- Jaka jest gwarancja na pańskie produkty?
- Nasz zespół posprzedażowy odpowiada w ciągu 24 godzin, z dostępnym zdalnym wsparciem sieci PC.
Product Highlights
Przetwornik ciśnienia BP93420-IQT z płaską membraną 316L zapobiega zatykaniu się w trudnych mediach. Wysoka dokładność 0,5%, stopień ochrony IP65 i konfigurowalne opcje do sterylnego przetwarzania w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i chemicznym.
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.