BPZ2008 Miernik ciśnienia różniczkowego nadajnika w obrębie akumulatora 9V Miernik ciśnienia zasilany
Product Details
| Nr modelu: | BPZ2008 | Zakres pomiarowy: | Miernik niskiego ciśnienia |
|---|---|---|---|
| Typ: | Ogólny manometr | Dokładność: | 0,25 |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy | Aplikacja: | Przemysłowy |
| Struktura: | Miernik ciśnienia kolumny płynu | Typ połączenia: | Nitka |
| Funkcjonować: | Rodzaj lokalnego wskazania, sterowany sygnałem elektrycznym | Struktura instalacji: | Bezpośrednie montaż |
| Cechy ośrodka pomiarowego: | Ogólny manometr | Wskazujące odniesienie do ciśnienia: | Manom różnicowy |
| Moc: | bateria 9V | Materiał skorupy: | 304S.S i tworzywo sztuczne |
| Nitka: | G1/2 i tak dalej | Wyświetl wartość: | Ciśnienie |
| Pakiet Transportowy: | karton | Specyfikacja: | 10 kpa ~ 100 MPa |
| Znak firmowy: | HENGTONG | Pochodzenie: | Chiny |
| Kod Hs: | 80328100 | Zdolność produkcyjna: | 50000 SZTUK / Rok |
| Podkreślić |
Przekaźnik ciśnienia różnicowego BPZ2008,Miernik ciśnienia 9V zasilany akumulatorami,czujnik ciśnienia z gwarancją |
||
Product Description
BPZ2008 Differential Pressure Transmitter Gauge W obrębie akumulatora 9V
BPZ2008 DyferencjałPresureTWysyłającyrozmiar
Ja...Wprowadzenie:

- 5-cyfrowy wyświetlacz LCD
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Wybierane jednostki pomiarowe: bar, psi, kg/cm2, KPa, MPa
- Funkcje trwania szczytowego i ciągłego odczytu
Pomiar ciśnienia różnicowego dla różnych gazów i płynów w przemyśleNa przykład ropy naftowej, chemicznej, energetycznej i hydrologicznej dla zastosowań rurociągowych.
| Parametry wydajności | |
| Zakres pomiaru | 0-10KPa...~4MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie różnicowe |
| Jednostronne przeciążenie | ≤ 3 razy wielkość zakresu znamionowego |
| Ciśnienie statyczne | Wartość minimalna między 5 razy zakresem znamionowym lub 7 MPa |
| Zasilanie | 9V bateria alkaliczna. |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,5% F.S/Rok ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Rok ((> 200KPa) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa) , 0-70oC, -10-70oC |
| Temperatura pracy | -1oC do 49oC |
| Temperatura przechowywania | -40oC-100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | ABS,Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~ 0,45 kg |
| Projekt budowy | |
| Wymiar | ![]() |
| Wskazówki dotyczące zamawiania |
- Przy wyborze produktu upewnij się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
- Aby zapewnić niezawodną pracę, zaleca się zamontowanie trójzaworkowego zbiornika pomiędzy punktem pomiaru a nadajnikiem,zapewnienie powolnego i równomiernego nacisku na komory ciśnienia dodatniego i ujemnego nadajnika.
- Podczas montażu zaleca się poziomość interfejsów ciśnieniowych na obu końcach, aby zminimalizować wpływ miejsca montażu na produkt.
- Akumulator alkaliczny 9V nie jest zawarty w opakowaniu produktu. Proszę kupić go oddzielnie.
- W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne wibracje, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub zakłócenia częstotliwości radiowych,Proszę poinformować naszą firmę i określić te wymagania w zamówieniu.
| spółka |








| Pytania i odpowiedzi |
.
.
Product Highlights
BPZ2008 Differential Pressure Transmitter Gauge W obrębie akumulatora 9VBPZ2008 DyferencjałPresureTWysyłającyrozmiar Ja...Wprowadzenie: Cyfrowy miernik ciśnienia różniczkowego BPZ2008 jest miernikiem odpornym na wilgoć zWykorzystanie urządzeń do pomiaru temperatury w warunkach o wysokiej temperaturz...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.