BP170 4-20mA Pressure Transmitter 316L Stainless Steel IP65 0.5% Accuracy
Product Details
| Nr modelu: | BP170 | Medium pomiarowe: | Gaz |
|---|---|---|---|
| Ocena dokładności: | 0,5g | Zakres ciśnienia: | 0 kpa ~ 10 kpa... 10 MPa |
| Ocena IP: | ip65 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Materiał obudowy: | 316L | Waga: | 0,8 kg |
| Sygnał wyjściowy: | 4-20mA | Materiał przepony: | 316L |
| Rezystancja izolacji: | 100MΩ 100VDC | Ocena przeciwwybuchowości: | Ex db IIC T6 Gb |
| uszczelka: | Guma fluoroi | Temperatura pracy: | -20ºC ~ 80ºC |
| Temperatura przechowywania: | -40ºC ~ 120ºC | ||
| Podkreślić |
4-20mA pressure transmitter 316L stainless steel,IP65 industrial pressure sensor,high accuracy pressure transmitter 0.5% |
||
Product Description
Przekaźnik ciśnienia BP170 wykorzystuje jądro wypełnione olejem z izolacji silnikowej HT jako element pomiarowy sygnału.Obwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej, przekształcając sygnał czujnika w standardowy sygnał wyjściowy.
- Szeroki zakres pomiarów z konstrukcją ze stali nierdzewnej i różnymi formami interfejsów ciśnienia
- Kompaktny i lekki projekt
- Zero i pełnowymiarowe regulowane
- Wysoka precyzja, konstrukcja ze stali nierdzewnej
- regulowana kalibracja w skali zerowej i pełnej
- Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących ze stali nierdzewnej 316L
- Przemysł morski i lotniczy
- Procesy przemysłowe, w tym ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, wytwarzania energii i hydrologii
- Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...10MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 1 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody | |
| 0/1 ~ 5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC |
- Zapewnienie średniej kompatybilności z częściami kontaktującymi się z produktem
- Modele odporne na wybuchy z wyłączeniem głowic cyfrowych wyświetlaczy
- Modele z wyświetlaczem LCD/LED wymagają zasilania ≥20VDC
- Zainstalować urządzenia ochronne przed błyskawicami i zapewnić odpowiednie uziemienie
- W przypadku temperatur poniżej -20oC należy określić uszczelnienie pierścienia O EPDM
- Domyślny kabel: polietylen o długości 1,5 m (inne materiały dostępne)
- Należy określić wymagania szczególne (wibracje, EMI/RFI itp.) w celu:
| BP170XAnalogiczny nadajnik ciśnienia | |
| Kod | Projekt budowy |
| 5 | Wtyczka Packarda |
| 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra |
| 7 | Mini złącze Hirschmanna |
| 8 | Duży złącze Hirschmanna |
| Zakres pomiarów: 0kPa ~ 10kPa...5MPa | |
| (0-X) Kpa lub MPa | |
| Kod | Zasilanie |
|---|---|
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | Pozostałe |
| Kod | Sygnał wyjściowy |
|---|---|
| S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1 ~ 5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0~20mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
Product Highlights
BP170 Przekaźnik ciśnienia Wprowadzenie Przekaźnik ciśnienia BP170 wykorzystuje jądro wypełnione olejem z izolacji silnikowej HT jako element pomiarowy sygnału.Obwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej, przekształcając sygnał czujnika w standardowy sygnał wyj...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.