BH93420-III Water Level Transmitter 0.25% Accuracy IP68
Product Details
| Nr modelu: | BH93420-III | Sygnał wyjściowy: | Typ analogowy |
|---|---|---|---|
| Typ sondy: | Typ sondy | Ocena IP: | IP68 |
| Waga netto: | 0,3 kg | Materiał przepony: | 316L stali nierdzewnej |
| Dokładność: | 00,25%, 0,5% | Materiał kablowy: | PE, PU, PTFE |
| Zakres pomiarowy: | 0 ~ 10m… 400m | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przeciążać: | ≤ 2x Zakres znamionowy | Temperatura pracy: | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania: | -30 ~ 100ºC | Materiał obudowy: | Cast Aluminium, 1cr18ni9ti |
| Ocena przeciwwybuchowości: | ExiaIICT6 | ||
| Podkreślić |
IP68 water level transmitter,high accuracy water level sensor,0.25% accuracy level transmitter |
||
Product Description
Przetwornik poziomu wody BH93420-III jest wyposażony w wysoce precyzyjny piezorezystancyjny, krzemowy czujnik ciśnienia z rozproszoną dyfuzją do pomiaru sygnału. Mierzy ciśnienie statyczne (bezpośrednio powiązane z poziomem wody) i przetwarza je na standardowy sygnał wyjściowy poprzez obwód wzmacniający, ustanawiając liniową zależność dla precyzyjnego pomiaru poziomu wody.
- Konstrukcja typu split ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
- Zintegrowany wyświetlacz LED
- Ocena przeciwwybuchowości: ExiaIICT6
- Wysoki stopień ochrony: IP68
- Opcje kabli: PE, PU, PTFE
- Kompatybilny ze stalą nierdzewną 316L i cieczami niekorozyjnymi
- Monitoring poziomu wody w systemach kanalizacyjnych, wodzie przemysłowej/komunalnej, zbiornikach, studniach, rzekach, wodzie morskiej i jeziorach
- Monitorowanie poziomu oleju napędowego, paliwa i oleju w zbiorniku
| Zakres pomiarowy | 0~10m...400m |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie absolutne, ciśnienie uszczelnione |
| Przeciążać | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typ.) ±0,5% (maks.) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typ.) ±0,05% FS (maks.) |
| Histereza | ±0,03% (typ.) ±0,05% FS (maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,15% FS/rok (maks.) |
| Dryft zerowej temperatury | ±0,01% FS/°C (>100 KPa), ±0,02% FS/°C (≤100 Kpa) |
| Dryft temperaturowy zakresu | ±0,01% FS/°C (>100 KPa), ±0,02% FS/°C (≤100 Kpa) |
| Temperatura kompensacji | 0-50°C (0-1m 0-2m); 0-70°C |
| Temperatura pracy | -20~80°C |
| Temperatura przechowywania | -30~100°C |
| Wibracja | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Zaszokować | 100g |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał membrany | Stal nierdzewna 316L |
| Rezystancja izolacji | >=100MΩ@100VDC |
| Ocena przeciwwybuchowa | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP68 |
| Uszczelka typu O-ring | Guma fluorowa |
| Waga | ~1,5 kg (bez kabla) |
| Materiał kabla | Kabel z polietylenu, poliuretanu, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
|---|---|---|
| 4 ~ 20 mA | 15 ~ 30 V prądu stałego | Przewód 2/3/4 |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 4 przewody |
- Sprawdź zgodność mierzonego medium i składników produktu
- Określ gęstość mierzonego ośrodka
- Należy ujawnić wszelkie środowiska z silnymi zakłóceniami elektromagnetycznymi lub częstotliwościami radiowymi
- Zainstaluj urządzenia odgromowe i zapewnij odpowiednie uziemienie, aby zapewnić niezawodne działanie
Odp.: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność. Możliwość dostosowania.
Odp.: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM.
Odp.: Nasze zakłady mogą produkować do 30 000 sztuk miesięcznie. W przypadku dużych zamówień skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.
Odp.: 5-8 dni roboczych w przypadku modeli standardowych. Produkty niestandardowe mogą się różnić.
Odp.: Konkurencyjne ceny przy zamówieniach zbiorczych i dostępnych zniżkach za długoterminowe partnerstwo.
Odp.: 24-miesięczna gwarancja z 24-godzinnym czasem reakcji na zapytania dotyczące pomocy technicznej. Dostępna pomoc zdalna.
Product Highlights
BH93420-III Przetwornik poziomu wody z rozproszonego krzemu o wysokiej dokładności i wyświetlaczem Wprowadzenie produktu Przetwornik poziomu wody BH93420-III jest wyposażony w wysoce precyzyjny piezorezystancyjny, krzemowy czujnik ciśnienia z rozproszoną dyfuzją do pomiaru sygnału. Mierzy ciśnienie ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.