G1 Przełącznik ciśnienia błony otwórnej Silisium czujnik ciśnienia
Product Details
| Model nr.: | BPHT241 | Dostosowane: | Dostosowane |
|---|---|---|---|
| Ocena ochrony: | IP65 | Waga: | ~ 0,3 kg |
| Materiał mieszkaniowy: | 316L lub 304SS | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Pakiet transportowy: | Standardowe opakowanie eksportowe z kartonem | Specyfikacja: | czujnik ciśnienia z krzemu |
| Pochodzenie: | Baoji, Chiny | Kod HS: | 9026201090 |
| Typ struktury: | Przetwornik ciśnienia z rozproszonego krzemu | Pomiar pomiarowy: | Powietrze i płyn |
| Ocena dokładności: | 0,5% | Zakres ciśnienia: | -100KPA ... 0KPA ~ 35KPA ... 100MPA |
| Nitka: | g1 | ||
| Podkreślić |
flush diaphragm pressure transducer,silicon pressure sensor,flush diaphragm pressure sensor with warranty |
||
Product Description
BPHT241 Przekaźnik ciśnienia przepływowego przegubu
Wprowadzenie:
Przesyłacz ciśnienia diafragmy spłukiwanej BPHT241 wykorzystuje jądro wypełnione olejem izolacji silnikowej o odporności na ciśnienie z dużego diafragmy spłukiwanej serii HT jako element pomiarowy sygnału.Obwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej, przekształcając sygnał czujnika w standardowy sygnał wyjściowy.zapewnienie niezawodnych i dokładnych pomiarów ciśnienia w środowiskach higienicznych.
Cechy produktu:
1. G1 interfejs ciśnienia
2. Zaprojektowane do zastosowań higienicznych w celu zapobiegania średnim skalowaniom
3Wysoka precyzja z całkowicie nierdzewną strukturą
4Łatwe do czyszczenia.
Wnioski:
1. nadaje się do pomiaru gazów i płynów nieżrących z 316L
2Idealny do ochrony środowiska i przemysłu chemicznego
3Używane w przemyśle morskim i lotniczym
4Dobrze nadaje się do stosowania w branży medycznej, biofarmaceutycznej i higieny żywnościPrzemysł.
| Parametry wydajności | |
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | -20-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |

| Przykłady wyboru |

| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20oC, należy wybrać uszczelniacz O-ring EPDM.
6W przypadku, gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kablowy, w przypadkuProszę określić w kolejności.
7W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, proszę poinformować naszą firmę i określić je w zamówieniu.
Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
Odpowiedź: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb zamówień na dużą skalę.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancji wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasza obsługa posprzedażna odpowie na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, zdalna instrukcja przez sieć PC jest zawsze dostępna.
Product Highlights
BPHT241 Przekaźnik ciśnienia przepływowego przegubu Wprowadzenie: Przesyłacz ciśnienia diafragmy spłukiwanej BPHT241 wykorzystuje jądro wypełnione olejem izolacji silnikowej o odporności na ciśnienie z dużego diafragmy spłukiwanej serii HT jako element pomiarowy sygnału.Obwód przetwarzania sygnału ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.