BT-W06 Bezprzewodowy nadajnik ciśnienia i temperatury Zigbee Split dla odległych środowisk
Product Details
| Długość i nić: | OEM | Temperatura pracy: | -20-85℃ |
|---|---|---|---|
| Dokładność: | 00,25% FS 0,5% FS | Zasilanie: | 3.6V Batty |
| Czujnik: | PT100 PT1000 | Skala: | -40-200℃ |
| Protokół komunikacyjny: | ZigBee | Model: | BT-W06 |
| Ciśnienie: | -100 kpa ~ 0 ~ 10 kpa ~ 40 MPa | ||
| Podkreślić |
Bezprzewodowy nadajnik ciśnienia Zigbee,Środowiska zdalne Bezprzewodowy nadajnik ciśnienia,Podzielony bezprzewodowy nadajnik ciśnienia |
||
Product Description
BT-W06 Bezprzewodowy nadajnik ciśnienia i temperatury Zigbee Split dla odległych środowisk
Opis produktu Bezprzewodowego nadajnika ciśnienia i temperatury:
Zintegrowany nadajnik temperatury i ciśnienia jest produktem pomocniczym bezprzewodowego systemu monitorowania dla studni naftowych i wodnych serii SZ,i ma zastosowanie do monitorowania ciśnienia i temperatury podczas produkcjiWykorzystuje on tryb komunikacji bezprzewodowej mikroenergetycznej, eliminując konieczność podłączenia przewodów. There is also supporting wireless switching equipment that can convert multiple wireless pressure and temperature signals into ZIGBEE wireless standard signals through Ethernet transmission and can be easily integrated into the measurement and control system, mając szeroki zakres zastosowań.
Cechy bezprzewodowego ciśnienia i temperamentunadajnik czujnika:
- W przypadku, gdy urządzenie nie jest w stanie wykonywać czynności technicznych, należy wprowadzić odpowiednie wymagania.
- ¢ Stopień ochrony: IP65, w pełni uszczelniona konstrukcja wodoodporna;
- ¢Komunikacja ZigBee, którą można skonfigurować i przetestować ręcznie;
- Wyświetlacz LCD: szeroki zakres temperatury -40~75°C, może wyświetlać dane o ciśnieniu, temperaturze, napięciu akumulatora, kanale bezprzewodowym i inne informacje;
- Zmiennego kierunku instalacji: podłączyć do zaworu rurociągu w miejscu pracy za pomocą luźnego złącza lub adaptera i regulować kierunek.
- ¥38Ah bateria litowa o wysokiej energii, długa żywotność;
- - anteny o dużym zwiększeniu wzrostu, bezprzewodowa odległość transmisji ponad 90 m;
Wykorzystanie bezprzewodowego nadajnika ciśnienia nadajnika temperatury:
- Kompatybilny ze stali nierdzewnej, płynami nieżrzącymi.
- Monitorującej temperatury w różnych zastosowaniach, takich jak temperatura wody.
- Woda przemysłowa i komunalna, zbiorniki, studnie, rzeki, woda morska, temperatura jezior itp.
Parametry techniczne bezprzewodowego nadajnika ciśnienia i temperatury:
| Średnia zmierzona | ciecz/gaz |
| Zakres ciśnienia | 0~4MPa/ 0-150°C inne zakresy można dostosować |
| Dokładność | 0Poziom.5 |
| Ciśnienie przeciążenia | 150% F.S |
| Cykl sprawozdawczy | Można ustawić 1 minutę ~ 12 godzin |
| Wskaźniki dziesiętne | wyświetlacz ciśnienia 2/wyświetlacz temperatury 2 |
| Transmisja sygnału | ZigBee bezprzewodowy |
| Moc przesyłowa | ≤ 40 mW |
| Odległość komunikacji | ≥ 90 m |
| Zasilanie pracy | 3Akumulator litowy.6V |
| Poziom odporny na wybuch | Ex ib IIB T3 Gb / IP65 |
| Interfejs procesu | Głowa czujnika ciśnienia 1/2NPT może być wykonana przez klientów. |
| Temperatura środowiska pracy | -40~75°C |
| Wilgotność środowiska pracy | ≤ 97% RH |
| Waga produktu | 2000 g |
Częste pytania:
Q1:Jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję 12-18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe pakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
BT-W06 Bezprzewodowy nadajnik ciśnienia i temperatury Zigbee Split dla odległych środowisk Opis produktu Bezprzewodowego nadajnika ciśnienia i temperatury: Zintegrowany nadajnik temperatury i ciśnienia jest produktem pomocniczym bezprzewodowego systemu monitorowania dla studni naftowych i wodnych ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.