Kompaktny i trwały czujnik ciśnienia przemysłowego BP157 do dokładnych pomiarów
Product Details
| Materiał: | Stal nierdzewna | Sygnał wyjściowy: | 4–20 mA lub 0,5–4,5 V prądu stałego |
|---|---|---|---|
| Zasilanie: | 24 VDC lub 5 VDC | Połączenie elektroniczne: | Mini DIN |
| Zakres pomiaru: | -100~0-10KPa~10MPa | Dokładność: | 00,25%, 0,5% |
| Element czujnikowy: | Czujnik ciśnienia z rozproszonego krzemu | Rodzaj połączenia: | Nitka |
| Kod HS: | 9026209090 | OEM: | OEM lub ODM |
| Gwarancja: | 24 miesiące | dryft temperaturowy: | 0,5% FS |
| Obsługiwany zakres temperatur: | -30-80°C | ||
| Podkreślić |
Precyzyjny czujnik ciśnienia przemysłowego,Trwały czujnik ciśnienia przemysłowego,Kompaktowy czujnik ciśnienia przemysłowego |
||
Product Description
BP157 Izolacyjna membrana wypełniona olejemPrzekaźnik ciśnienia
Wprowadzenie:
BP157 wykorzystuje silnik odporny na ciśnienie izolacyjny membrany napełniony olejem rdzeń jako element pomiaru sygnału. Obwód przetwarzania sygnału znajduje się w obudowie ze stali nierdzewnej,przekształcanie sygnału czujnika w standardowy sygnał wyjściowy. Produkt ma
zostały poddane rygorystycznym badaniom i badaniom starzenia się komponentów, półproduktów i produktów gotowych w celu zapewnienia stabilnej i niezawodnej wydajności.
Wszystkie projekty spawane, kompaktowe produkty, szczególnie odpowiednie do montażu w małych pomieszczeniach, pojemniki do pomiaru ciśnienia cieczy, dobrze przyjęte przez użytkowników
Charakterystyka produktu:
Kompaktna i solidna konstrukcja
Interferencje anty-elektromagnetyczne.
Wyposażenie na zewnątrz
Niezawodna konstrukcja
Łatwość integracji
Zastosowanie:
Kompatybilne z stali nierdzewnej 316L, gazem i płynami nieżrącym
Petrochemika i inne dziedziny przemysłu
Sprzęt kompresorowy
Systemy sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | -100KPa~0kPa~10kPa...10MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Ciśnienie przeciążenia | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowe), ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Błąd temperatury - Zero | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Błąd temperatury -Pokres | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50°C ((<35KPa), 0-70°C ((standardowe)) -20~80 ((przystosowalne) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Materiały mieszkaniowe | 304 SS |
| Materiał przewodu | 316L SS |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Materiał uszczelniający | Kauczuk fluorowy lub pieczęć całkowitej spawania |
| Ważyć | ~ 0,20 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ̊20 mA | 12 ̊30VDC | 2/3/4 drutu |
| 010/20mA |
3 przewody |
|
| 0/1 ‡5V | ||
| 0/1 ∆10V | ||
| 0.5·4.5V | 5VDC |




Product Highlights
BP157 Izolacyjna membrana wypełniona olejemPrzekaźnik ciśnienia Wprowadzenie: BP157 wykorzystuje silnik odporny na ciśnienie izolacyjny membrany napełniony olejem rdzeń jako element pomiaru sygnału. Obwód przetwarzania sygnału znajduje się w obudowie ze stali nierdzewnej,przekształcanie sygnału ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.