BP156 Precyzja i trwałość czujników ciśnienia krzemu do zastosowań przemysłowych
Product Details
| Model nr.: | BP156 | Zindywidualizowane: | Zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Stopień ochrony: | IP65 | Temperatura kompensacji: | -20~70℃ |
| Materiały mieszkaniowe: | 304 SS lub 316 SS | Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Specyfikacja: | Czujnik ciśnienia z rozproszonego krzemu | Pochodzenie: | Baoji, Chiny |
| Kod Hs: | 9026201090 | Możliwość Supply: | 2000 sztuk / miesiąc |
| Rodzaj konstrukcji: | Spawane | Środek pomiarowy: | ciecz lub gaz |
| Stopień dokładności: | 00,25%, 0,5% | Zakres ciśnienia: | 0 kpa ~ 10 kpa... 10 MPa |
| Połączenie elektroniczne: | M12 4pin | ||
| Podkreślić |
Precyzyjny czujnik ciśnienia krzemu,przemysłowy czujnik ciśnienia krzemu |
||
Product Description
BP156 Czujnik ciśnienia krzemowego
Wprowadzenie krzemowego czujnika ciśnienia:
Sterownik ciśnienia z krzemu BP156 wykorzystuje jako element pomiarowy sygnał ołojowo wypełnionego rdzenia izolacyjnego membrany izolacyjnej HT z silnika serii HT.Obwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ze stali nierdzewnej, przekształcając sygnał czujnika w standardowy sygnał wyjściowy. Stosowane w przemyśle morskim i lotniczym. Używane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
Charakterystyka produktu:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
2Struktura ze stali nierdzewnej o klasie ochrony IP65
3.Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej
4- Liczby.Technika rekompensaty
Zastosowanie:
1Pomiar ciśnienia gazów i płynów nieżrących ze stali nierdzewnej 316L
2. Stosowane w przemyśle morskim i lotniczym
3. Używane w procesach przemysłowych na miejscu, takich jak ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, wytwarzanie energii i hydrologia
4Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego.
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,05 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |


Przykłady wyboru:
Wskazówki do zamawiania:1Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5W przypadku, gdy temperatura pracy produktu jest niższa niż -20oC, należy wybrać uszczelniacz O-ring EPDM.
6W przypadku, gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla, w przypadku gdy wymagany jest inny materiał kabla.Proszę określić w kolejności.
| Przewodnik zamówienia: | |||||||||
| BP15X | Analogiczny nadajnik ciśnienia | ||||||||
| Kod | Projekt budowy | ||||||||
| 5 | Wtyczka Packarda | 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra | ||||||
| 7 | Mini złącze Hirschmanna | 8 | Duży złącze Hirschmanna | ||||||
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa lub MPa |
X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | ||||||||
| Kod | Zasilanie | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | Pozostałe ((¢50.4 Flanka) | ||||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel zamknięty wylot 1,5 metra | ||||||||
| B4 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | ||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | ||||||||
| A | Bezwzględna presja | ||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||||||||
Częste pytania
P: Czy jest pan producentem?
A: Tak, jesteśmy profesjonalnym producentem czujników ponad 50 lat! Nasz zespół techniczny ma ponad 20 inżynierów.
P: Czy akceptujesz usługi OEM?
Tak, możemy umieścić informacje o firmie i logo na naszych czujnikach.
Czy mogę być twoim dystrybutorem?
A: Tak, szukamy dystrybutorów na rynku zagranicznym.
P: Jaki jest czas realizacji?
A: Zazwyczaj 7-10 dni. W przypadku ilości powyżej 100 sztuk, potrzebujemy dodatkowych 3-5 dni roboczych.
Przewodnik zakupowy
Aby polecić najbardziej odpowiedni czujnik, proszę podać poniższe informacje.
1Temperatura robocza: -40~+125 °C
2- Testy?
3Wyjście: 4-20mA, RS485 czy inne?
4Śruby: G1/4, 1/4NPT, R1/4, M20*1.5?
5Połączenie elektryczne: DIN43650, Packard, bezpośredni prowadzenie?
6Ilość zamówienia: ?
Product Highlights
BP156 Czujnik ciśnienia krzemowego Wprowadzenie krzemowego czujnika ciśnienia: Sterownik ciśnienia z krzemu BP156 wykorzystuje jako element pomiarowy sygnał ołojowo wypełnionego rdzenia izolacyjnego membrany izolacyjnej HT z silnika serii HT.Obwód przetwarzania sygnału znajduje się wewnątrz obudowy ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.