BPZ2008 cyfrowy miernik ciśnienia różniczkowego z piezoresystywnym czujnikiem rozproszonego krzemu
Product Details
| Model nr.: | BPZ2008 | Dostarczać: | 9VDC |
|---|---|---|---|
| Produkcja: | Wyświetlacz | Materiały mieszkaniowe: | 316L |
| Rodzaj ciśnienia: | Różnica ciśnień | Pochodzenie: | Baoji, Chiny |
| Rodzaj: | Manometr różnicowy | Stopień dokładności: | 0,5% FS |
| Zakres ciśnienia: | 0 kpa ~ 10 kpa... 2 MPa | Dostosowanie: | Dostępne OEM i ODM |
| Podkreślić |
BPZ2008 cyfrowy miernik ciśnienia różnicowego,cyfrowy miernik ciśnienia |
||
Product Description
BPZ2008 cyfrowy miernik ciśnienia różniczkowego z piezoresystywnym czujnikiem rozproszonego krzemu
Miernik ciśnienia/przełącznik BPZ2008
Wprowadzeniecyfrowemierniki ciśnienia różnicowego:
Cyfrowa tabela ciśnienia różniczkowego BPZ2008 to miernik wilgotności izolacji dielektrycznej, specjalnie zaprojektowany do pomiaru korozyjnych gazów i płynów.
Wykorzystuje piezorezystywny czujnik z rozproszonego krzemu i układ układu scalnego, jest umieszczony w czarnej plastikowej obudowie, zasilany akumulatorem litowym 9V, bez konieczności dodatkowego zasilania,licznik posiada 5-bitowy wyświetlacz LCD i zapewnia wysoką niezawodność i stabilność.



Cechy produktuz cyfrowegomierniki ciśnienia różnicowego:
1. 5-cyfrowy wyświetlacz LCD
2Napędzany przez 9V baterię
3Wybrane jednostki miary: bar, psi, kg/cm2, KPa, MPa
4Funkcje trwania szczytowego i ciągłego odczytu
Parametry wydajnościzcyfrowemierniki ciśnienia różnicowego:
|
Parametry wydajnościzcyfrowemierniki ciśnienia różnicowego: |
|
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-10KPa...~4MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie różnicowe |
| Jednostronne przeciążenie | ≤ 3 razy wielkość zakresu znamionowego |
| Ciśnienie statyczne | Wartość minimalna między 5 razy zakresem znamionowym lub 7 MPa |
| Zasilanie | 9V bateria alkaliczna. |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,5% F.S/Rok ((≤ 200KPa) ± 0,2% F.S/Rok ((> 200KPa) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70oC,-10-70oC |
| Temperatura pracy | -1oC do 49oC |
| Temperatura przechowywania | -40oC-100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | ABS,Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~ 0,45 kg |



2Aby zapewnić niezawodną pracę,zaleca się zainstalowanie trójzamkowego zbiornika pomiędzy punktem pomiaru a nadajnikiem w celu zapewnienia wolnego i równomiernego ciśnienia w komorach ciśnienia dodatniego i ujemnego nadajnika.
3Podczas montażu, interfejsy ciśnienia na obu końcach powinny być umieszczone poziomo, aby zmniejszyć wpływ pozycji montażu na produkt.
4. Ponieważ części powietrzne nie mogą zawierać baterii, baterie alkaliczne 9V nie są zawarte w opakowaniu produktu.
5W przypadku szczególnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub zakłócenia częstotliwości radiowych, proszę poinformować nas i wskazać w zamówieniu.



Product Highlights
BPZ2008 cyfrowy miernik ciśnienia różniczkowego z piezoresystywnym czujnikiem rozproszonego krzemu Miernik ciśnienia/przełącznik BPZ2008 Wprowadzeniecyfrowemierniki ciśnienia różnicowego: Cyfrowa tabela ciśnienia różniczkowego BPZ2008 to miernik wilgotności izolacji dielektrycznej, specjalnie ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.