4-20mA Klamy płaskofoliowe czujnik nadajnika ciśnienia Stali nierdzewnej
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IQ | Zasilanie: | 24VDC |
|---|---|---|---|
| Sygnał wyjściowy: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Dokładność: | 0,25% pełnej skali, 0,5% pełnej skali |
| Zakres ciśnienia: | -100kPa...0kPa ~35kPa...3,5MPa | Dostosowanie: | Dostępne. |
| Model: | 1 | ||
| Podkreślić |
4mA czujnik nadajnika ciśnienia,Przepłucz czujnik ciśnienia membrany,Czujnik nadajnika ciśnienia ze stali nierdzewnej |
||
Product Description
BP93420-IQ 4-20MA KLAPEK STAŁOWA NIEPRAWDZONA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA
BP93420-IQ PresureTWysyłający

Wprowadzenie Czujnik nadajnika ciśnienia
Przekaźniki ciśnienia BP93420-IQ zazwyczaj używają pochłaniaczy ciepła w celu poprawy efektywności rozpraszania ciepła czujnika.i ciepło wytwarzane przez czujnik jest szybko przekazywane do ciepła poprzez materiał przewodzący ciepło, i jest emitowany przez powierzchnię ciepła, aby utrzymać temperaturę roboczą czujnika w wiarygodnym zakresie
- Różne opcje interfejsu ciśnienia
- Wyroby z tworzyw sztucznych
- Wysoka dokładność z konstrukcją w pełni ze stali nierdzewnej
- Łatwe do czyszczenia.
Wnioski:
- Odpowiednie do pomiaru gazów i płynów nieżrących z 316L
- Idealne do ochrony środowiska i przemysłu chemicznego
- Używane w przemyśle morskim i lotniczym
- Dobrze nadaje się do stosowania w medycynie, biofarmaceutyce i higienie żywnościPrzemysł.
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~3,5MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | -20-70oC (≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,55 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 drut |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 drut |

Rozkaz Przewodnik:
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
FQA:
P: Czy jest pan producentem lub przedsiębiorstwem handlowym?
Odpowiedź: Jesteśmy profesjonalną firmą handlową specjalizującą się w wyposażeniu morskim, częściach i materiałach od ponad 15 lat.
P: Na jakie części i materiały do statków specjalizuje się Państwa firma handlowa?
Odpowiedź: Specjalizujemy się w różnych częściach i materiałach statku, takich jak przyrządy, czujniki, oprawy oświetleniowe, części pokładowe, urządzenia bezpieczeństwa, urządzenia nawigacyjne, silniki wysokoprężne, urządzenia elektryczne i wiele innych.
P: Jak gwarantuje się jakość produktów?
Odpowiedź: Nasze części i materiały pochodzą od wiarygodnych producentów i dostawców, którzy spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości.Przeprowadzamy również regularne kontrole jakości, aby upewnić się, że nasze produkty spełniają standardy branżowe.
P: Czy oferujecie jakąkolwiek gwarancję na swoje produkty?
O: Tak, oferujemy gwarancje na większość naszych produktów, w zależności od ich rodzaju i zastosowania..
P: Jakie opcje pakowania, wysyłki i dostawy oferujecie?
O: Ogólnie rzecz biorąc, pakujemy nasze produkty w neutralnych kartonach lub eksportowych pudełkach drewnianych. Oferujemy różne opcje wysyłki i dostawy, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.przewozy morskieMożemy również zorganizować odprawy celne i dostawę od drzwi do drzwi.
Product Highlights
BP93420-IQ 4-20MA KLAPEK STAŁOWA NIEPRAWDZONA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA PŁYWA BP93420-IQ PresureTWysyłający Wprowadzenie Czujnik nadajnika ciśnienia Przekaźniki ciśnienia BP93420-IQ zazwyczaj używają pochłaniaczy ciepła w celu poprawy efektywności rozpraszania ciepła czujnika.i ciep...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.