Wysokiej wydajności nadajnik poziomu wody BH93420-III do dokładnego wykrywania poziomu wody
Product Details
| Model nr.: | BH93420-III Czujnik poziomu wody | Zakres: | 0-1 m --- 100 m |
|---|---|---|---|
| Typ sondy: | Typ sondy | Formularz wyjściowy: | 4-20mA i tak dalej |
| Materiał powłoki: | 304S.S lub 316L | Kabel: | PTFE, PU, PE |
| Dokładność: | ≤0,5% FS | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Dostosowanie: | OEM i ODM. Zamówienie dostosowane | Gwarancja: | 2 lata |
| Podkreślić |
BH93420-III Przekaźnik poziomu wody,Wysokiej wydajności nadajnik poziomu wody,Dokładne wykrywanie poziomu |
||
Product Description
Wysokiej wydajności nadajnik poziomu wody BH93420-III do dokładnego wykrywania poziomu wody
BH93420IIIWwęgiel poziomTWysyłający
Wprowadzenie nadajnika poziomu wody:
czujnik poziomu ścieków BH93420-III to urządzenia służące do pomiaru poziomu płynów lub gazów.zapewnienie dokładności i niezawodności pomiarówPrzekaźnik poziomu składa się zazwyczaj z czujnika, filtra i konwertera.Filtr służy do filtrowania zanieczyszczeń i cząstek w płynie, aby zapobiec ich zakłóceniu wyników pomiaruKonwerter przekształca sygnał z czujnika w czytelny sygnał elektryczny lub cyfrowy, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo uzyskać informacje o poziomie.Wielokrotne nadajniki poziomu filtrów są szeroko stosowane w kontroli przemysłowej- Tak.
Cechy produktuz nadajnikiem poziomu wody:
- Projekt typu split, ułatwiający okablowanie i kalibrację na miejscu.
- wyświetlacz LED lub LCD.
- Wskaźnik odporności na wybuch: ExiaIICT6.
- Wysoka ochrona: IP68.
- Kabel: PE, PU.PTFE Można go wybrać.
| Parametry wydajnościczujnika poziomu ścieków | |
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,15% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m) . 0-2m); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Szok. | 100 g |
| Materiały mieszkaniowe | Odlewany aluminium, l1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,5 kg (bez kabel) |
| Materiał kablowy | Kable polietylenowe, poliuretanowe, PTFE |




| Projekt budowy |
| Połączenie elektryczne |
| Przykłady wyboru |



Pytania i odpowiedzi
Q1:Jesteście firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe opakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.

Product Highlights
Wysokiej wydajności nadajnik poziomu wody BH93420-III do dokładnego wykrywania poziomu wody BH93420IIIWwęgiel poziomTWysyłający Wprowadzenie nadajnika poziomu wody: czujnik poziomu ścieków BH93420-III to urządzenia służące do pomiaru poziomu płynów lub gazów.zapewnienie dokładności i niezawodności ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.