Certyfikat IP68 BH93420-IT nadajnik poziomu wody do trudnych warunków
Product Details
| Model nr.: | BH93420-I | Formularz wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 itd. |
|---|---|---|---|
| Dokładność: | 00,25%, 0,5% | Materiał membrany: | Stal nierdzewna 316L |
| Waga netto: | 00,3 kg bez kabla | Pakiet transportowy: | Karton |
| Pochodzenie: | Shaan Xi | Kod Hs: | 90261000 |
| Kontakt: | Wejście do wody | Dostosowanie: | OEM i ODM. Zamówienie dostosowane |
| Podkreślić |
Certyfikowany nadajnik poziomu wody IP68,BH93420-IT Przekaźnik poziomu wody,Środowiska szorstkie |
||
Product Description
BH93420-IT 4-20mA Przełącznik ciśnienia do pomiaru poziomu wody i oleju
BH93420Ja...Wwęgiel poziomczujnik
Wprowadzenie nadajnika poziomu wody:
BH93420-ITnadajnik poziomu wody to urządzenie czujnikowe służące do pomiaru wysokości poziomu płynnej lub gazowej substancji. Zazwyczaj wykrywa poziom poprzez pomiar ciśnienia otrzymanego przez przewód,i przekształca te pomiary w odpowiednie sygnały wyjściowe do monitorowaniaPrzekaźniki poziomu płynu są szeroko stosowane w przemyśle, chemii, farmaceutyce, ochronie środowiska i innych dziedzinach,do monitorowania i kontroli poziomu płynu lub gazu w zbiornikach, kontenery, rurociągi i inne kontenery.
Cechy produktuz nadajnikiem poziomu wody:
1Całkowita obudowa ze stali nierdzewnej, odpowiednia do różnych środowisk testowych
2. pomiar sondy typu zanurzenia, łatwa instalacja
3. Różne opcje sygnału wyjściowego
4- oznakowanie przeciwwybuchowe: ExiaIICT6
5Wysoka stopa ochrony: IP68
6. Kabel PE lub PU
| Parametry wydajnościz nadajnikiem poziomu wody | |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | ExiaIICT6 |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabla) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1~ 5V | ||
| 0/1~ 10 V | ||
| 0.5~4,5 V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6~ 30 V / akumulator | 4 przewody |











Pytania i odpowiedzi
Q1:Jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe opakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
BH93420-IT 4-20mA Przełącznik ciśnienia do pomiaru poziomu wody i oleju BH93420Ja...Wwęgiel poziomczujnik Wprowadzenie nadajnika poziomu wody: BH93420-ITnadajnik poziomu wody to urządzenie czujnikowe służące do pomiaru wysokości poziomu płynnej lub gazowej substancji. Zazwyczaj wykrywa poziom ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.