Wysokiej precyzji czujnik ciśnienia przepływowego czujnik poziomu ze stali nierdzewnej czujnik poziomu z wyświetlaczem
Product Details
| Model NO.: | BPHT24-IX | Power: | 15-32VDC |
|---|---|---|---|
| Ooutput: | 4-20mA /0-10VDC with display | Housing Material: | 304L Stainless Steel |
| Trademark: | HTsensor | Origin: | Baoji, China |
| Structure Type: | Diffused Silicon Pressure Transmitter | Measuring Medium: | Liquid,gas ,Beverage glue and so on |
| Pressure range: | -100kpa...0kpa ~10kpa...20MPa | Thread: | M20*1.5, G1/2, 1/2NPT |
| Podkreślić |
Wysokiej precyzji czujnik ciśnienia przepływowego,Przetwornik czujnika poziomu z wyświetlaczem,Przetwornik czujnika poziomu ze stali nierdzewnej |
||
Product Description
Wysokiej precyzji czujnik ciśnienia przepływowego czujnik poziomu ze stali nierdzewnej czujnik poziomu z wyświetlaczem
Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420-IX
Wprowadzenie czujnika ciśnienia:
Czujnik nadajnika ciśnienia BPHT24-IX wykorzystuje rdzeń czujnika ciśnienia z płaskiej folii krzemowej wypełnionej olejem serii HT jako element pomiaru sygnału.Struktura płaskiej folii jest bardzo przydatna do pomiaru lepkich płynów. Czujnik nadajnika ciśnienia BPHT24-IX jest kompleksowym produktem nadajnika ciśnienia, który integruje pomiar ciśnienia, wyświetlacz i wyjście.Wyświetlacz pola jest wygodny dla personelu terenowego do obserwacji wartości ciśnieniaStruktura jest prosta i kompaktowa, nie zajmuje miejsca, a przepływ jest łatwy do czyszczenia, co może zapewnić dokładność badania produktu.
Cechy produktuz czujnikiem nadajnika ciśnienia:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej.
2Różne opcje interfejsu ciśnienia.
3Wysoka precyzja, dostępny wyświetlacz.
| Parametry wydajności czujnika nadajnika ciśnienia | |
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 35MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | Wlewy aluminiowe |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |






| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1Przy wyborze produktu należy upewnić się, że medium mierzone jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowic cyfrowych.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5.W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, prosimy poinformować naszą firmę i określić je w zamówieniu.



Częste pytania:
1P: Jakie są cechy waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość i doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb. Świadczymy usługi OEM i ODM.
3P: Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
A: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w ciągu miesiąca, więc jesteśmy w pełni zdolni do zaspokojenia potrzeb dużych zamówień.Zaleca się skontaktowanie się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynne planowanie produkcji i dostawy..
4P: Jaki jest typowy czas dostawy?
Odpowiedź: 5~8 dni roboczych dla modeli standardowych.
5P: Jakie są ceny produktów?
A: Konkurencyjne ceny z rabatami dla zamówień hurtowych lub długoterminowych partnerów.
6. P: Jaka jest gwarancja na Państwa produkty? I usługa posprzedażna?
A: Nasz czas gwarancyjny wynosi 24 miesiące po wysyłce, a nasze usługi posprzedażowe odpowiedzą na pytania w ciągu 24 godzin, zdalne instrukcje przez sieć PC jestZawsze dostępna.
Product Highlights
Wysokiej precyzji czujnik ciśnienia przepływowego czujnik poziomu ze stali nierdzewnej czujnik poziomu z wyświetlaczem Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420-IX Wprowadzenie czujnika ciśnienia: Czujnik nadajnika ciśnienia BPHT24-IX wykorzystuje rdzeń czujnika ciśnienia z płaskiej folii krzemowej wype...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.