Czujnik nadajnika ciśnienia wysokiej temperatury do pomiarów ciśnienia gabarytowego z łącznikiem M12
Product Details
| Model NO.: | BP93420-IC | Pressure Range: | -100KPA-0-10kpa-40Mpa |
|---|---|---|---|
| Output: | 0.2-2.2V/0.5-4.5VDC/4-20mA and so on | power: | 3.3-5.5VDC /12-36VDC |
| Pressure Type: | Gauge Pressure, Absolute Pressure, Sealed Pressure | Structure Type: | Diffused Silicon Pressure Transmitter Sensor |
| Measuring Medium: | Liquid and Gas | Accuracy Grade: | 0.5% |
| IP Rating: | IP65 | Customization: | OEM and ODM |
| Podkreślić |
Mierzenie ciśnienia miernika czujnik nadajnika ciśnienia,M12 Sterownik nadajnika ciśnienia z złącza,Czujnik nadajnika wysokiej temperatury ciśnienia |
||
Product Description
Czujnik nadajnika ciśnienia wysokiej temperatury do pomiarów ciśnienia gabarytowego z łącznikiem M12
Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420IC
Wprowadzenie czujnika ciśnienia:
BP93420-IC to czujnik wysokotemperaturowego nadajnika ciśnienia wykorzystujący zaawansowane rdzeń wypełniony olejem izolacji ciśnieniowej z silikonu serii HT19 jako rdzeniowy element pomiarowy.Urządzenie rozpraszające ciepło jest dodane do przedniego końca, aby drastycznie schłodzić medium, które wchodzi w kontakt ze czujnikiemTa szczególna konstrukcja sprawia, że jest on dobrze nadawany do środowisk wymagających wysokich temperatur, co czyni go idealnym do zastosowań wymagających wahań temperatury lub pracy w wyższych warunkach.Jest szeroko stosowany w procesach i systemach przemysłowych, w których wymagane są dokładne i niezawodne pomiary ciśnienia nawet w trudnych środowiskach o wysokiej temperaturze.
Cechy produktuz czujnikiem nadajnika ciśnienia:
- 1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia.
- 2Struktura ze stali nierdzewnej o klasie ochrony IP65.
- 3.Wysoka precyzja, cała konstrukcja ze stali nierdzewnej.Parametry wydajności czujnika nadajnika ciśnienia
| Zakres pomiaru | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 40MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | 00,1% FS |
| Hysteresa | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 150°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,4 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |





| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1Przy wyborze produktów upewnij się, że medium jest kompatybilne z częścią kontaktu badanego produktu.
2Przy składzie zamówienia należy pamiętać, że produkty odporne na wybuchy nie zawierają cyfrowego wyświetlacza.
3Przy zamawianiu nadajnika z głowicą wyświetlacza LCD lub LED zasilanie nadajnika nie powinno być niższe niż 20 VDC.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu,zaleca się, aby użytkownicy instalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i zapewnili niezawodne uziemienie produktu i zasilania.
5W przypadku, gdy nie ma kabla, np. potrzeba zastosowania materiału kablowego z polietylenu, jeśli potrzebujesz innego materiału kablowego, proszę wskazać w zamówieniu.
6W przypadku szczególnych wymagań, takich jak silne wibracje, natychmiastowy uderzenie, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub częstotliwości radiowych, proszę poinformować nas i wskazać w zamówieniu.
Częste pytania:
Q1:Jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe opakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.

Product Highlights
Czujnik nadajnika ciśnienia wysokiej temperatury do pomiarów ciśnienia gabarytowego z łącznikiem M12 Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420IC Wprowadzenie czujnika ciśnienia: BP93420-IC to czujnik wysokotemperaturowego nadajnika ciśnienia wykorzystujący zaawansowane rdzeń wypełniony olejem izolacji ci...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.