Wysokiej wydajności czujnik ciśnienia przemysłowego z czujnikiem ciśnienia krzemowego
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IIIA | Władza: | 12–32 V prądu stałego |
|---|---|---|---|
| Produkcja: | 4-20mA z HART lub RS485 | Waga: | 0,8 kg |
| Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte | Kod Hs: | 9026201090 |
| Rodzaj konstrukcji: | Przesyłacz czujników ciśnienia przemysłowego | Środek pomiarowy: | Płyn, gaz itd. |
| Stopień dokładności: | 00,5% F.S. 0,25% F.S. | Zakres ciśnienia: | - 100kpa... 0kpa ~ 10kpa... 60MPa |
| Podkreślić |
Wysokowydajny czujnik ciśnienia,Wysokowydajny czujnik ciśnienia przemysłowego,Czujnik ciśnienia krzemu Czujnik ciśnienia przemysłowego |
||
Product Description
BP93420-IIIA Czujnik ciśnienia przemysłowego z cyfrowym wyświetlaczem nadajnika ciśnienia
BP93420-IIIACzujnik ciśnienia przemysłowego
WprowadzeniePrzetwornik czujników ciśnienia przemysłowego:
Przemysłowy nadajnik czujników ciśnienia BP93420-IIIA składa się z modułu czujnika ciśnienia i inteligentnej płyty obwodnej.obwód wykrywający diafragmę pomiarową, czujnik temperatury i obwód kompensacji temperatury.Inteligentna płytka obwodowa składa się z sterownika mikrokomputera i obwodowych obwódów do przeliczenia sygnałów ciśnienia na sygnały elektryczneUżywany jest w przemyśle do pomiaru ciśnienia płynów, gazów lub par.
Cechy produktuzPrzetwornik czujników ciśnienia przemysłowego:
1Szeroki zakres pomiarów, różnorodne formy interfejsów ciśnienia i poziom ochrony IP65.
2Różne formy sygnałów wyjściowych, regulowane i wyświetlane.
3Zmiennego punktu zerowego i pełnej skali.
4Rdzeń wykorzystuje wysoką precyzję i wysoką wydajność rozproszonego krzemuczujniki ciśnienia piezorezystywne.
WnioskizPrzetwornik czujników ciśnienia przemysłowego:
1. nadaje się do pomiaru ciśnienia gazów i płynów nieżrącego w stali nierdzewnej 316L.
2- Ropa naftowa, chemikalia, metalurgia, energia i hydrologia.
3Pomiar i kontrola ciśnienia w trudnych środowiskach przemysłowych na zewnątrz.
4Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego.
| Parametry wydajnościPrzetwornik czujników ciśnienia przemysłowego | |
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~10kPa...60MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność | ≤ ± 0,1% FS |
| Hysteresa | ≤ ± 0,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Waga | ~ 0,8 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |






Częste pytania:
1P: Jakie są właściwości waszych czujników ciśnienia?
A: Wysoka precyzja, trwałość, doskonała wydajność.
2P: Czy mogę dostosować specjalne specyfikacje?
O: Tak, nasi inżynierowie mogą dostosować produkty do konkretnych potrzeb.
3- Jaka jest wasza zdolność produkcyjna?
Odpowiedź: Nasze zakłady produkcyjne mogą produkować do 30 000 czujników ciśnienia w miesiącu, więc jesteśmy dobrze wyposażeni, aby zaspokoić potrzeby zamówień na dużą skalę.Zaleca się, abyś skontaktował się z naszym zespołem sprzedaży z wyprzedzeniem, aby zapewnić płynny harmonogram produkcji i dostawy.
4P: Jaki jest ogólny czas realizacji?
Odp.: Standardowy model 5~8 dni roboczych.
5.Q:Przesyłka i pakowanie
A:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT dla frachtu płatnego z góry,można również skorzystać z konta przesyłki do pobrania,Standardowe pakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
6.P: Skontaktuj się z nami
Odp.: Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który będzie służył w kwestiach technicznych i biznesowych. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij usługi online.




Product Highlights
BP93420-IIIA Czujnik ciśnienia przemysłowego z cyfrowym wyświetlaczem nadajnika ciśnienia BP93420-IIIACzujnik ciśnienia przemysłowego WprowadzeniePrzetwornik czujników ciśnienia przemysłowego: Przemysłowy nadajnik czujników ciśnienia BP93420-IIIA składa się z modułu czujnika ciśnienia i inteligentne...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.