BPHT24-III czujnik ciśnienia przepływowego przewodu przestrzennego do pomiaru absolutnego i zamkniętego ciśnienia
Product Details
| Nr modelu: | BPHT24 | Zakres: | 0-10kpa~35Mpa |
|---|---|---|---|
| Moc: | 5vdc /10-32vdc | Wyjście: | 0.5-4.5VDC /4-20mA /0-10VDC itp. |
| Łączyć: | G1/2 1/2NPT lub M20*1,5 | Typ ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Typ: | Przesyłacz czujnika ciśnienia przepuszczalnika | Medium pomiarowe: | Płyn, gaz, klej do napojów i tak dalej |
| Podkreślić |
BPHT24-III czujnik ciśnienia błony otworu,Sterownik ciśnienia przepływowego,Czujnik ciśnienia przewodu przewodowego |
||
Product Description
BPHT24-III czujnik ciśnienia przepływowego przegubu do pomiaru absolutnego i zamkniętego ciśnienia
Przekaźnik ciśnienia BPHT24
Wprowadzenie czujnika ciśnienia diafragmy:
Przekaźnik ciśnienia z przepływowym diafragmą BPHT24 z nawiniętą płaską folia jest powszechnie stosowanym czujnikiem w systemach sterowania automatyką przemysłową.Może przekształcić sygnały ciśnienia w standardowe sygnały elektryczneWykonanie pomiarów w ten sposób jest bardzo wygodne, a struktura płaskiej folii zapewnia bardziej stabilne wyniki pomiarowe.i inne cechy, i jest szeroko stosowany w różnych zastosowaniach pomiarowych ciśnienia.
Cechy produktuz czujnikiem ciśnienia diafragmy:
1Różne opcje interfejsu ciśnienia.
2Zaprojektowany do zastosowań higienicznych, aby zapobiec średnim skalowaniom.
3Wysoka precyzja z całkowicie nierdzewną strukturą.
4Łatwe do czyszczenia.
Wnioskiz czujnikiem ciśnienia diafragmy:
1. nadaje się do pomiaru gazów i płynów nieżrących z 316L.
2Idealny do ochrony środowiska i przemysłu chemicznego.
| Parametry wydajnościz czujnikiem ciśnienia diafragmy | |
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,5 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |


| Projekt budowyz czujnikiem ciśnienia diafragmy | |
| Wymiar | |


| Przewodnik w zakresie zamówieniaz czujnikiem ciśnienia diafragmy | ||||||||
| BPHT24 | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| T | Przekaźnik ciśnienia odporny na wysoką temperaturę | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||




Częste pytania:
Q1:Jesteście firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję 12-18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe pakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
BPHT24-III czujnik ciśnienia przepływowego przegubu do pomiaru absolutnego i zamkniętego ciśnienia Przekaźnik ciśnienia BPHT24 Wprowadzenie czujnika ciśnienia diafragmy: Przekaźnik ciśnienia z przepływowym diafragmą BPHT24 z nawiniętą płaską folia jest powszechnie stosowanym czujnikiem w systemach ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.