HT Sensor Przemysłowy czujnik nadajnika ciśnienia 4-20mA Badanie ciśnienia w rurze z czujnikiem poziomu wyświetlacza
Product Details
| Nr modelu: | BP93420-III | Zakres: | -100 kpa-10 kpa ~ 60 mpa |
|---|---|---|---|
| Wyjście: | 4-20mA | Moc: | 24 V prądu stałego |
| wg: | ±0,5% FS, ±0,25% FS | Nitka: | G1/2 oryginalny |
| Kod HS: | 9026201090 | Medium pomiarowe: | Ciecz i Gaz |
| Ocena IP: | IP65 | Personalizacja: | OEM i Odm |
| Podkreślić |
Czujnik nadajnika do badania ciśnienia w rurze,Czujnik przemysłowego nadajnika ciśnienia,Wyświetlacz czujnika nadajnika ciśnienia |
||
Product Description
Czujnik ciśnienia HT, przetwornik ciśnienia, 4-20mA, test ciśnienia rur z wyświetlaczem
Przetwornik ciśnienia BP93420-III
Wprowadzenie przemysłowego przetwornika ciśnieniaprzetwornikczujnik:
Przemysłowy czujnik ciśnienia BP93420-III wykorzystuje rdzeń ciśnieniowy ze stali nierdzewnej i miniaturowy układ wzmacniacza. Zakres zerowy można migrować. Jego forma interfejsu instalacyjnego może być przetwarzana zgodnie z wymaganiami użytkownika i może zapewniać specyfikacje kompatybilne z przetwornikami innych marek. Seria produktów jest szeroko stosowana w przemysłowych systemach sterowania procesami, urządzeniach hydraulicznych, przemyśle chemicznym i innych gałęziach przemysłu, dla przemysłowych środowisk pracy, które są stosunkowo surowe, produkt ma oczywiste zalety.
Cechy produktuzprzemysłowego przetwornika ciśnieniaprzetwornikczujnik:
1. Szeroki zakres pomiarowy, różnorodne formy interfejsu ciśnieniowego.
2.Poziom ochrony IP65.
3. Różne formy sygnału wyjściowego.
| Parametry wydajnościczujnika przetwornika ciśnienia 2088 | |
| Zakres pomiarowy | -100kPa…0kPa ~10kPa…60MPa |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, Ciśnienie absolutne, Ciśnienie zamknięte |
| Przeciążenie | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25ºC | ±0,25% (typowa) ±0,5% (maksymalna) |
| Powtarzalność | ≤±0,1%FS |
| Histereza | ≤±0,1%FS |
| Długoterminowa stabilność | ±0,1%F.S/Rok (typowa) ±0,2%F.S/Rok (maksymalna) |
| Dryft temperatury punktu zerowego | ±0,02%F.S/ºC(≤100KPa) ±0,01%F.S/ºC(>100KPa) |
| Dryft temperatury pełnej skali | ±0,02%F.S/ºC(≤100KPa) ±0,01%F.S/ºC(>100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwościowa | 2,4 kHz |
| Temperatura kompensacji | 0-70ºC(≤10MPa, możliwość dostosowania) |
| Temperatura pracy | -20ºC~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -40ºC~120ºC |
| Wibracje | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Uszczelka O-ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1kg |







| Przewodnik zamawiania | ||||||||
| BP93420XX | Przetwornik ciśnienia | |||||||
| Kod | Konstrukcja obrysu | |||||||
| IB | Ogólny przetwornik ciśnienia | IX | Przetwornik ciśnienia z wyświetlaczem | |||||
| IE | Przetwornik ciśnienia lotniczy odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy ogólny/przetwornik ciśnienia z wyświetlaczem | |||||
| IF | Przetwornik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Ogólny/przetwornik ciśnienia z wyświetlaczem | |||||
| IN | Dedykowany przetwornik ciśnienia klimatyzacji | |||||||
| IC | Przetwornik ciśnienia wysokotemperaturowy | |||||||
| IQ/IQT | Przetwornik ciśnienia z dużą membraną / wysokotemperaturowy | |||||||
| Zakres pomiarowy | -100kPa…0kPa ~ 35kPa…3,5MPa | |||||||
| (0-X)Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Inne | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Przyłącze ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20×1,5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Inne | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście kablowe szczelne | |||||||
| B4 | Obudowa przemysłowa 2088 | |||||||
| B5 | Obudowa przemysłowa 2088 z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Inne | |||||||
| Kod | Typ ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie manometryczne | |||||||
| A | Ciśnienie absolutne | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||


FAQ:
P1:Czy jesteście firmą produkcyjną?
O1:Jesteśmy producentem z ponad 29-letnim doświadczeniem.
P2:Produkty na zamówienie
O2:Świadczymy usługi OEM i projektowania na zamówienie.
P3:Gwarancja jakości
O3:Nasze produkty posiadają ograniczoną gwarancję od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy. Hengtong bezpłatnie wymieni lub naprawi wadliwe produkty. Niniejsza gwarancja nie obejmuje żadnych jednostek, które zostały zmodyfikowane, niewłaściwie używane, zaniedbane.
P4:Wysyłka i pakowanie
O4:Produkty są zazwyczaj wysyłane za pośrednictwem międzynarodowych firm kurierskich, w tym UPS, FedEx, DHL i INT z opłaconą przesyłką, można również skorzystać z własnego konta wysyłkowego do odbioru, standardowe opakowanie eksportowe, w tym certyfikat inspekcji.
P5:Skontaktuj się z nami
O5:Posiadamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Państwu pomocą w kwestiach technicznych i biznesowych. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Obsługa online.
Product Highlights
Czujnik ciśnienia HT, przetwornik ciśnienia, 4-20mA, test ciśnienia rur z wyświetlaczem Przetwornik ciśnienia BP93420-III Wprowadzenie przemysłowego przetwornika ciśnieniaprzetwornikczujnik: Przemysłowy czujnik ciśnienia BP93420-III wykorzystuje rdzeń ciśnieniowy ze stali nierdzewnej i miniaturowy ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.