Czujnik ciśnienia przepływowego przewodu przestrzennego klasy przemysłowej dla nadajnika poziomu w trudnych warunkach
Product Details
| Model nr.: | BPHT24 | Zakres: | 0-10kpa~035mpa |
|---|---|---|---|
| Władza: | 5VDC /24VDC | Produkcja: | 0.5-4.5VDC /4-20mA /0-10VDC |
| Łączyć: | Węzeł: G1/2 1/2NPT M20*1.5 | Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Rodzaj: | Czujnik ciśnienia membrany płuczącej | Środek pomiarowy: | Płyn |
| Stopień dokładności: | 00,5% F.S. 0,25% F.S. | Ocena IP: | IP65 |
| Podkreślić |
Czujnik ciśnienia przepływowego przepływowego przewodu przestrzennego klasy przemysłowej,Czujnik ciśnienia w trudnych warunkach,Czujnik ciśnienia błony otworu w trudnych warunkach |
||
Product Description
Czujnik ciśnienia przepływowego przepływowego przewodu przestrzennego klasy przemysłowej w trudnych warunkach
Przekaźnik ciśnienia BPHT24
Wprowadzenie czujnika ciśnienia diafragmy:
Przekaźnik ciśnienia diafragmy BPHT24 wykorzystuje strukturę płaskiej membrany.Płaska przewódnia czujnika zapobiega skażeniuMa charakterystykę małych rozmiarów, lekkiej wagi i dobrej stabilności długoterminowej i jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, medycznym, zdrowotnym i wina.
Elastomer czujnika ciśnienia typu membrany spłukiwarkowej przyjmuje importowany materiał, technologię izolacji membrany, głowicę badawczą bez otworu ciśnienia, zintegrowaną konstrukcję,w procesie pomiarowym nie występuje zablokowanie lepkiego medium.
Cechy produktuz czujnikiem ciśnienia diafragmy:
1. Różne opcje interfejsu ciśnienia
2. Zaprojektowane do zastosowań higienicznych w celu zapobiegania średnim skalowaniom
3Wysoka precyzja z całkowicie nierdzewną strukturą
4Łatwe do czyszczenia.
Wnioskiz czujnikiem ciśnienia diafragmy:
1- nadaje się do pomiaru gazów i płynów nieżrących z 316L.
2Idealny do ochrony środowiska i przemysłu chemicznego.
3Używane w przemyśle morskim i lotniczym.
4. Doskonale nadaje się do zastosowań w przemyśle medycznym, biofarmaceutycznym i higienicznym żywności.
| Parametry wydajnościz czujnikiem ciśnienia diafragmy | |
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,15 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |



| Przewodnik w zakresie zamówieniaz czujnikiem ciśnienia diafragmy | ||||||||
| BPHT24 | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| T | Przekaźnik ciśnienia odporny na wysoką temperaturę | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||


Częste pytania:
Pytania i odpowiedzi
Q1:Jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję 12-18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe pakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.


Product Highlights
Czujnik ciśnienia przepływowego przepływowego przewodu przestrzennego klasy przemysłowej w trudnych warunkach Przekaźnik ciśnienia BPHT24 Wprowadzenie czujnika ciśnienia diafragmy: Przekaźnik ciśnienia diafragmy BPHT24 wykorzystuje strukturę płaskiej membrany.Płaska przewódnia czujnika zapobiega ska...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.