304SS Material Liquid Level Transmitter BH93420-III dla czujnika ciśnienia do filtrowania ścieków
Product Details
| Model nr: | BH93420-III | problematyczny materiał: | 304S.S |
|---|---|---|---|
| Moc: | 24vdc | Wyjście: | 4-20mA / RS485 itd. |
| Materiał przepony: | 316L Stal nierdzewna | Specyfikacja: | Z wyświetlaczem |
| Projektowanie konstrukcji: | Typ wejścia Może być z wyświetlaczem | Zakres ciśnienia: | 0-1m-200 mH2O |
| Ocena dokładności: | 00,5% F.S. 0,25% F.S. | Ocena IP: | IP68 |
| Podkreślić |
Przekaźnik poziomu płynu do oczyszczania ścieków filtrowanych,304SS Materiał Przekaźnik poziomu płynu,BH93420-III Przekaźnik poziomu płynu |
||
Product Description
Przekaźnik poziomu płynu z filtrowanym oczyszczaniem ścieków spełniający ich szczególne wymagania
BH93420IB Wpływowy nadajnik poziomu płynu
Wprowadzenie czujnika poziomu płynu:
BH93420-I to solidny i niezawodny nadajnik poziomu wody, który wykorzystuje czujnik ciśnienia serii HT i wypełniony olejem jako komponent pomiaru sygnału.który jest zanurzony w płynie, jest całkowicie osadzony w stali nierdzewnej, zapewniając wyjątkową wodoodporność IP68.ten nadajnik jest przyjazny dla użytkownika i łatwy do zainstalowania w terenie, co sprawia, że nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań pomiaru poziomu płynu w różnych gałęziach przemysłu, takich jak petrochemika, metalurgia, energetyka, farmaceutyka, zaopatrzenie w wodę i kanalizacja,i ochrony środowiska.
Cechy produktuz czujnikiem poziomu płynu:
- Całkowita obudowa ze stali nierdzewnej zapewniająca odpowiedniość w różnych środowiskach badawczych.
- Pomiar sondy typu zanurzenia w celu ułatwienia montażu.
- Różne opcje sygnału wyjściowego w celu spełnienia wymagań aplikacji.
- Oznakowanie przeciwwybuchowe: ExiaIICT6, zapewniające bezpieczną obsługę w obszarach niebezpiecznych.
- Wysoka ocena ochrony: IP68, zapewniająca solidną wodoodporność.
- Opcje kabli PE lub PU, PTFE dla zwiększonej trwałości i odporności chemicznej.
Wnioskiz czujnikiem poziomu płynu/ - Nie.
1Kompatybilny z 316LSS, nieżrące płynów.
2Monitorowanie poziomu wody w różnych zastosowaniach, takich jak ścieki, woda przemysłowa i komunalna, zbiorniki wody, studnie, rzeki, woda morska, jeziora itp.
3Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach oleju napędowego i paliwa.
| Parametry wydajnościz czujnikiem poziomu płynu | |
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2X zakres znamionowy |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,2% F.S/rok (maks.) |
| Zwolnienie temperatury do zera | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Zmiana temperatury w przedziale | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m. 0-2m) ); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Ocena ochrony | IP67, IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,3 kg (bez kabel) |
| Materiał kablowy | Polietylen, poliuretany |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 drut |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 |



| Wskazówki dotyczące zamawiania |
- Aby zapewnić niezawodną pracę, zaleca się, aby użytkownicy instalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu.
- Odpowiednie uziemienie produktu i zasilanie są niezbędne do niezawodnej pracy.
- W przypadku zastosowań z silnymi zakłóceniami elektromagnetycznymi lub częstotliwością radiową, podać szczegóły przedsiębiorstwu i wskazać je w zamówieniu.
| Rozkaz Przewodnik | ||||||||
| BH93420 | Kod | Projekt budowy | ||||||
| Ja... | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
| Kod | Materiał | |||||||
| 01 | 304 ze stali nierdzewnej | |||||||
| 02 | 316L ze stali nierdzewnej | |||||||
| Kod | Materiał kablowy | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||





Product Highlights
Przekaźnik poziomu płynu z filtrowanym oczyszczaniem ścieków spełniający ich szczególne wymagania BH93420IB Wpływowy nadajnik poziomu płynu Wprowadzenie czujnika poziomu płynu: BH93420-I to solidny i niezawodny nadajnik poziomu wody, który wykorzystuje czujnik ciśnienia serii HT i wypełniony olejem ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.