BPHT24 Przesyłacz czujnika ciśnienia przepływowego przepływowego do zastosowań higienicznych czujnik poziomu
Product Details
| Nr modelu: | BPHT24 | Zakres: | 0-10kpa~035mpa |
|---|---|---|---|
| Moc: | 24vdc | Wyjście: | 4-20mA itd. |
| Łączyć: | M20*1,5 G1/2 lub 1/2NPT | Typ: | Przepłucz czujnik ciśnienia membrany |
| Medium pomiarowe: | płyn, klej do napojów i tak dalej | Ocena dokładności: | 0,25% pełnej skali 0,5% pełnej skali |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna | Personalizacja: | OEM |
| Podkreślić |
flush diaphragm pressure sensor transmitter,hygienic pressure sensor transmitter,BPHT24 flush diaphragm sensor |
||
Product Description
Czujnik ciśnienia z membraną płaską BPHT24 do zastosowań higienicznych
BPHT24 Czujnik ciśnienia z membraną płaską
Wprowadzenie do przetwornika ciśnienia z membraną płaską:
Przetwornik ciśnienia z membraną płaską BPHT24 Zasada pomiaru i cechy wydajności: Przetwornik ciśnienia z membraną płaską składa się z tensometru i przedniej części z krzemu dyfuzyjnego. Końcówka pomiarowa z tensometrem i płaską membraną przyjmuje specjalnie obrobioną, mocną membranę płaską. Twarde cząstki w mierzonym medium nie uszkodzą izolowanej membrany płaskiej. Ma zwartą konstrukcję, odporność na korozję, odporność na wibracje, odporność na uderzenia cząstek i szeroki zakres kompensacji temperatury.
Cechy produktuprzetwornika ciśnienia z membraną płaską:
1. Różne opcje interfejsu ciśnieniowego.
2. Zaprojektowany do zastosowań higienicznych, aby zapobiec osadzaniu się medium.
3. Wysoka dokładność z całkowicie nierdzewną konstrukcją.
4. Łatwy do czyszczenia.
Zastosowaniaprzetwornika ciśnienia z membraną płaską:
1. Nadaje się do pomiaru niekorozyjnych gazów i cieczy z 316L.
2. Idealny dla przemysłu ochrony środowiska i chemicznego.
3. Stosowany w przemyśle morskim i lotniczym.
4. Dobrze nadaje się do stosowania w przemyśle medycznym, biofarmaceutycznym i higieny żywności.
| Parametry wydajności przetwornika ciśnienia z membraną płaską | |
| Zakres pomiarowy | 0~35Kpa…~20MPa |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie manometryczne, ciśnienie bezwzględne, ciśnienie hermetyczne |
| Przeciążenie | ≤ 1,5 razy większe od zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25ºC | ±0,25% (typowo) ±0,5% (maksymalnie) |
| Powtarzalność i histereza | 0,02%F.S(Typ.) 0,05%F.S(Maks.) |
| Długoterminowa stabilność | ±0,1%F.S/Rok(Typ.) ±0,2%F.S/Rok(Maks.) |
| Dryft temperatury punktu zerowego | ±0,02%F.S/ºC(≤100KPa) ±0,01%F.S/ºC(>100KPa) |
| Dryft temperatury pełnej skali | ±0,02%F.S/ºC(≤100KPa) ±0,01%F.S/ºC(>100KPa) |
| Pasmo przenoszenia | 2,4 kHz |
| Kompensacja temperatury | 0-70ºC(≤10mpa, konfigurowalna) |
| Temperatura pracy | -20ºC~80ºC |
| Temperatura przechowywania | -40ºC~120ºC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiał obudowy | 304,316L |
| Materiał membrany | 316L |
| Rezystancja izolacji | 100MΩ 100VDC |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Waga | ~0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Typ wyjścia |
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 przewody |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacyjny RS485 | 3,6~30V / Bateria | 4 przewody |



| Przewodnik zamawiania przetwornika ciśnienia z membraną płaską | ||||||||
| BPHT24 | Przetwornik ciśnienia | |||||||
| Kod | Budowa zewnętrzna | |||||||
| IX | Wyświetlacz przetwornika ciśnienia | IIC/III | Przemysłowy ogólny/ Wyświetlacz przetwornika ciśnienia | |||||
| T | Przetwornik ciśnienia odporny na wysokie temperatury | |||||||
| Zakres pomiarowy | 0~35Kpa…~20MPa | |||||||
| (0-X)Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Inne | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Przyłącze ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20×1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Inne | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście kablowe uszczelnione | |||||||
| B4 | Obudowa przemysłowa 2088 | |||||||
| B5 | Obudowa przemysłowa 2088 z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Inne | |||||||
| Kod | Typ ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie manometryczne | |||||||
| A | Ciśnienie bezwzględne | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia hermetyczne | |||||||


FAQ:
P1:Czy jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentem z ponad 29-letnim doświadczeniem.
P2:Produkt dostosowany do potrzeb klienta
A2:Świadczymy usługi OEM i Custom-Design.
P3:Gwarancja jakości
A3:Nasze produkty objęte są ograniczoną gwarancją od 12 do 18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy. Hengtong wymieni lub naprawi wadliwe produkty bezpłatnie. Niniejsza gwarancja nie ma zastosowania do żadnych jednostek, które zostały zmodyfikowane, niewłaściwie użyte lub zaniedbane.
P4:Wysyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane przez międzynarodowy Express, w tym UPS, FedEx, DHL i INT za fracht z góry, można również użyć konta wysyłkowego do odbioru, standardowe opakowanie eksportowe, w tym certyfikat kontroli.
P5:Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy pomocą w kwestiach technicznych i biznesowych. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
Czujnik ciśnienia z membraną płaską BPHT24 do zastosowań higienicznych BPHT24 Czujnik ciśnienia z membraną płaską Wprowadzenie do przetwornika ciśnienia z membraną płaską: Przetwornik ciśnienia z membraną płaską BPHT24 Zasada pomiaru i cechy wydajności: Przetwornik ciśnienia z membraną płaską składa ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.