DN25 Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia w brzycie 4-20mA z wyświetlanym czujnikiem ciśnienia przemysłowego
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IIIF | Zasilanie: | 24VDC |
|---|---|---|---|
| wyciąg: | 4-20mA RS485 LUB HART | Rodzaj ciśnienia: | Ciśnienie manometryczne, absolutne, uszczelnione |
| Zakres: | 0-35 kpa ~ 20 MPa | Rodzaj konstrukcji: | Nadajnik z membraną płaską |
| Środek pomiarowy: | wysoka temperatura Ciecz lub powietrze | Stopień dokładności: | 0,5% |
| płaski: | DN25-DN50 i tak dalej | Dostosowanie: | - Tak, proszę. |
| Podkreślić |
4-20mA nadajnik ciśnienia,DN25 Przesyłowiec ciśnienia w kości,Przekaźnik wysokiej temperatury i ciśnienia |
||
Product Description
DN25 Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia w brzycie 4-20mA z wyświetlaczem
BP93420-IIIFPrzekaźnik ciśnienia
WprowadzeniePrzemysłowy czujnik ciśnienia nadajnik:
Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury BP93420-III wykorzystuje rdzeń wypełniony olejem z silikonowej folii oporowej serii HT jako komponent wykrywający sygnał.Połączenie procesowe obejmuje bezpośrednie spawanie diafragmy izolacyjnej 316L i pasującej flanszyWnętrze obudowy ze stali nierdzewnej jest wyposażone w urządzenie do pomiaru ciśnienia.obwód przetwarzania sygnału przekształca sygnał czujnika w standardowy sygnał wyjściowy (4-20mA)W celu zapewnienia stabilnej i niezawodnej wydajności nadajnika przeprowadzono rygorystyczne testy i badania starzenia komponentów, półproduktów i produktów gotowych.
| Parametry wydajnościPrzemysłowy czujnik ciśnienia nadajnik | |
| Zakres pomiaru | - 100 kPa... 0 kPa 35 kPa... 20 MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25°C | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/°C ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70°C ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C~80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~120°C |
| Wibracje | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex ia IIC T6 Ga |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 4 kg |
Charakterystyka produktuPrzemysłowy czujnik ciśnienia:
- 1Szeroki zakres pomiarów, różne opcje interfejsu ciśnienia.
- 2Różne opcje sygnału wyjściowego.
- 3Zmienna zero i pełna skala.
- 4Wysoka dokładność, wiele sterylnych połączeń.
ZastosowaniePrzemysłowy czujnik ciśnienia:
- Odpowiedni do pomiaru gazu i płynu nieżrącego 316L.
- Stosowane do przetwarzania aseptycznego w przemyśle medycznym, biofarmaceutycznym, higienicznym żywności i innych.
- Jest stosowany w przemyśle papierniczym i chemicznym, a także w kanalizacji i napojach.
| Sygnał wyjściowy ofPrzemysłowy czujnik ciśnienia | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V |


| Wskazówki do zamawianiafPrzemysłowy nadajnik ciśnienia |
- Zapewnienie kompatybilności: Przy wyborze produktu należy sprawdzić, czy badane medium jest kompatybilne z częściami kontaktującymi się z produktem.
- Produkty odporne na wybuchy: Należy pamiętać, że produkty odporne na wybuchy nie obejmują głowic cyfrowych wyświetlaczy.
- Diafragma jest ważnym składnikiem, nie uszkadzać diafragmy deformacji.
- Ochrona przed błyskawicami: Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się zainstalowanie urządzeń ochronnych przed błyskawicami na miejscu i zapewnienie niezawodnego uziemienia produktu i zasilania.
- Opcje kabli: domyślna długość kabla jest zerowa, a do wyboru są trzy rodzaje materiałów kablowych.Jeżeli wymagany jest inny materiał kabla, proszę wskazać w formularzu zamówienia.
- Wymagania specjalne: W przypadku szczególnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub RF, prosimy poinformować nas i wskazać je w zamówieniu.
| Wskazówka zamówieniaPrzemysłowy czujnik ciśnienia nadajnik | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | |||||||
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||


Częste pytania:
Q1: Czy Jesteś firmą handlową?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt dostosowany do potrzeb
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3:Gwarancja jakości
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję 12-18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Przesyłka i pakowanie
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe pakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
DN25 Wysokotemperaturowy nadajnik ciśnienia w brzycie 4-20mA z wyświetlaczem BP93420-IIIFPrzekaźnik ciśnienia WprowadzeniePrzemysłowy czujnik ciśnienia nadajnik: Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury BP93420-III wykorzystuje rdzeń wypełniony olejem z silikonowej folii oporowej serii HT jako ...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.