IP68 Czujnik poziomu wody 4-20mA Czujnik poziomu płynu Niestandardowy BH93420-II
Product Details
| Model nr.: | BH93420-II | Formularz wyjściowy: | 4-20mA lub RS485 |
|---|---|---|---|
| Ocena IP: | IP68 | Zindywidualizowane: | Niedostosowane |
| Dokładność: | 0,25%, 0,3%, 0,5% | Materiał membrany: | 316L Styło sztuczne |
| Waga netto: | 0,6 kg | Pakiet transportowy: | Karton |
| Pochodzenie: | Shaan Xi | Kod Hs: | 90261000 |
| Możliwość Supply: | 1000-3000 | Rodzaj instalacji: | Rodzaj podwodny |
| Typ sygnału wyjściowego: | 4-20mA lub RS485 | Proces produkcji: | Czujnik krzemu rozproszonego |
| Typ sondy: | Typ sondy | Dostosowanie: | Dostępne. |
| Podkreślić |
Czujnik poziomu wody IP68,4-20mA czujnik poziomu płynu,4-20mA czujnik poziomu wody |
||
Product Description
BH93420IIWwęgiel poziomTWysyłający
Wprowadzenie nadajnika poziomu wody
Przekaźnik poziomu wody BH93420-II wykorzystuje wysokoprecyzyjną dyfuzjęSilikonowy czujnik ciśnienia piezoresystywnego jako element pomiaru sygnału.sygnał miliwoltowy otrzymany z pomiaru ciśnienia statycznego, który jest bezpośrednioproporcjonalnie do wysokości płynu, jest przekształcany w standardowy sygnał wyjściowypoprzez obwody wzmacniające.Sygnał wyjściowy i wysokość płynu, umożliwia dokładne pomiarypoziom płynu.
Charakterystyka produktu nadajnika poziomu wody:
1.Konstrukcja typu split, ułatwiająca okablowanie i kalibrację na miejscu
2Ekran LED lub LCD
3.Wyznaczenie odporności na wybuch ExiaIICT6
4Wysoka ochrona: IP68
5.PE, PU. PTFT
Zastosowania nadajnika poziomu wody:
1Kompatybilny z 316LSS, płynami nierzędnymi
2.Monitorowanie poziomu wody w różnych zastosowaniach, takich jak ścieki, woda przemysłowa i komunalna, zbiorniki wody, studnie, rzeki, woda morska, jeziora itp.
3.Pomiar poziomu paliwa w zbiornikach oleju napędowego
4Jest szeroko stosowany w dziedzinie chemicznej, ropy naftowej, energii, oczyszczania wody i innych dziedzinach, zapewniając niezawodne rozwiązanie pomiaru poziomu płynu do produkcji przemysłowej
Parametry działania:
| Zakres pomiaru | 0~10m...400mH2O |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 2 X zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,5% (typowe) ±0,1% (maksymalne) |
| Powtarzalność | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Hysteresa | ±0,03% (typowe) ±0,05%FS (maksymalne) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,15% F.S/rok (maks.) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ±1,5% F.S. (typowy) ±2% F.S. (maksymalny) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ±1,5% F.S (typowy) ± 2% F.S. (maks.) |
| Temperatura kompensacyjna | 0-50oC (0-1m,0-2m); 0-70oC |
| Temperatura pracy | -20~80oC |
| Temperatura przechowywania | -30~100oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | Odlewany aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiał przewodu | 316L ze stali nierdzewnej |
| Odporność na izolację | >=100MΩ@100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Bezpieczne |
| Ocena ochrony | IP68 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~1,1 kg (bez kabel) |
| Materiał kablowy | Kable polietylenowe, poliuretanowe, PTFE |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 15~30VDC | 2/3/4 drutu |
| Protokół komunikacji RS485 | 4 drut |


|
Wskazówki do zamawiania: |
1. proszę upewnić się, że medium mierzone jest zgodne z częściami kontaktującymi się z produktem.
2Należy określić gęstość środka pomiarowego.
3W przypadku specjalnych wymagań, takich jak silne drgania, natychmiastowa siła uderzenia, silne zakłócenia elektromagnetyczne lub zakłócenia częstotliwości radiowych,Proszę poinformować naszą firmę i określić w zamówieniu.
4Aby zapewnić niezawodną pracę produktu, zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5W przypadku wyposażenia w głowicę wyświetlacza LED lub LCD napięcie zasilania nadajnika nie powinno być niższe niż 15 VDC.
6.Położenie instalacji powinno być rozsądne, unikać zakłóceń zewnętrznych i uszkodzeń oraz ułatwiać konserwację i czyszczenie.
7Przed instalacją należy sprawdzić i kalibrować urządzenie, aby upewnić się, że działa prawidłowo.
Rozkaz Przewodnik:
| BH93420 | Kod | Projekt budowy | ||||||||
| II/III | Przekaźnik poziomu płynu z obudową 2088 | |||||||||
| Zakres pomiaru | 0~10m...400m | |||||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||||
| S1 | 4~20mADC | S2 | RS485 | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||||
| B4 | 2088 mieszkania przemysłowe | |||||||||
| B5 | 2088 z wyświetlacz | |||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||||
| Kod | Materiał | |||||||||
| 01 | 304 ze stali nierdzewnej | |||||||||
| 02 | 316L ze stali nierdzewnej | |||||||||
| Kod | Materiał kablowy | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFT | |||||||||
FQA:
1P: Czy jest pan producentem?
A: Tak, jesteśmy profesjonalnym producentem czujników ponad 50 lat! Nasz zespół techniczny ma ponad 20 inżynierów.
2P: Czy akceptujesz usługi OEM?
Tak, możemy umieścić informacje o firmie i logo na naszych czujnikach.
3P: Mogę być twoim dystrybutorem?
A: Tak, szukamy dystrybutorów na rynku zagranicznym.
4P: Jaki jest czas realizacji?
A: Zazwyczaj 7-10 dni. W przypadku ilości powyżej 100 sztuk, potrzebujemy dodatkowych 3-5 dni roboczych.
Product Highlights
BH93420IIWwęgiel poziomTWysyłający Wprowadzenie nadajnika poziomu wody Przekaźnik poziomu wody BH93420-II wykorzystuje wysokoprecyzyjną dyfuzjęSilikonowy czujnik ciśnienia piezoresystywnego jako element pomiaru sygnału.sygnał miliwoltowy otrzymany z pomiaru ciśnienia statycznego, który jest bezpo...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.