BP93420-IX Przemysłowy czujnik ciśnienia LED Ultra wysokiej dokładności przetwornik ciśnienia
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IX | Zakres ciśnienia: | -100kpa...0kpa ~10kpa...100MPa |
|---|---|---|---|
| Dokładność: | ≤ ± 0,5%F.S. | Władza: | 15-32VDC |
| Wydajność: | 4-20mA /0-10VDC z wyświetlaczem LCD /LED | Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj ciśnienia: | Wskaźnik/absolutny/uszczelniony | Środek pomiarowy: | Płyn, gaz, ropa naftowa |
| Kwalifikacja IP: | IP65 | Gwarancja: | 2 lata |
| Podkreślić |
Czujnik ciśnienia przemysłowego BP93420-IX,Przemysłowy czujnik ciśnienia LED wyświetlacz RoH,32VDC Ultra wysokiej dokładności przetwornik ciśnienia |
||
Product Description
BP93420-IX Wysokiej Precyzji LED Display Przemysłowy Czujnik Ciśnienia
Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420-IX
Wprowadzenie czujnika ciśnienia przemysłowego:
Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420IX wykorzystuje jądro napełnione olejem krzemowego czujnika ciśnienia serii HT jako element pomiaru sygnału.Jest to kompleksowy produkt łączący pomiar ciśnieniaTen wszechstronny nadajnik ciśnienia jest szeroko znany ze swojej dokładności i niezawodności.zapewnia dokładne pomiary ciśnienia w szerokim zakresie zastosowańDługotrwała stabilność czujnika sprawia, że jest idealny do wymagających procesów przemysłowych, skutecznie zmniejszając koszty utrzymania i wymiany.
Cechy produktuz czujnikiem ciśnienia przemysłowego:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej.
2Różne opcje interfejsu ciśnienia.
3Wysoka precyzja, dostępny wyświetlacz.
Wnioskiz czujnikiem ciśnienia przemysłowego:
1Przystosowany do badań naukowych.
2. ropy naftowej, chemii.
3Powszechnie stosowane w sektorze morskim i lotniczym.
| Parametry wydajności czujnika nadajnika ciśnienia | |
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~10kPa...100MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowe) ±0,5% (maksymalne) |
| Powtarzalność i histereza | 0.02% F.S. (typowy) 0.05% F.S. (maksymalny) |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | Wlewy aluminiowe |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC | |
| Protokół komunikacji RS485 | 3.6 ~ 30V / akumulator | 4 przewody |






| Wskazówki dotyczące zamawiania |
1.Proszę upewnić się, że pomiarowy medium jest kompatybilne z częściami kontaktowymi przemysłowego czujnika ciśnienia nadajnika BP93420-IX przy wyborze produktu do stosowania.
2Należy pamiętać, że produkty typu wybuchoodpornego nie zawierają głowicy cyfrowego wyświetlacza podczas składania zamówienia.
3Przy zamawianiu nadajników z głowicą wyświetlacza LCD lub LED konieczne jest zapewnienie, aby zasilanie nadajnika nie było niższe niż 20 VDC.
4.Zapewnienie niezawodnej pracyBP93420-IXw przypadku przemysłowego nadajnika ciśnienia zaleca się, aby użytkownicy zainstalowali urządzenia ochronne przed błyskawicami na miejscu i upewnili się, że produkt i zasilanie są niezawodnie uziemione.
5.Pierścień O z gumy fluorowej stosowany wBP93420-IXprzemysłowy czujnik ciśnienia ma nominalny zakres temperatury roboczej od -20oC do 250oC. W przypadku temperatur roboczych poniżej -20oC konieczne jest wybór uszczelnienia z pierścieniem O EPDM.
| Przewodnik w zakresie zamówienia | ||||||||
| BP93420XX | Przekaźnik ciśnienia | |||||||
| Kod | Projekt budowy | |||||||
| IB | Przekaźnik ciśnienia ogólnego | IX | Wyświetlacz nadajnika ciśnienia | |||||
| IE | Przesyłacz ciśnienia lotniczego odporny na wstrząsy | IIC/III | Przemysłowy nadajnik ciśnienia ogólny/wyświetlacz | |||||
| Jeżeli | Przewodnik ciśnienia odporny na wilgoć | IIE/IIIE | Przewodnik ciśnienia | |||||
| IN | Dedykowany nadajnik ciśnienia klimatyzacji | |||||||
| IC | Przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| IQ/IQT | Duża membrana/przekaźnik ciśnienia wysokiej temperatury | |||||||
| Zakres pomiaru | -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa lub MPa | X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | |||||||
| Kod | Zasilanie | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | Wtyczka PG7 | |||||||
| B3 | Wyjście z przewodu kablowego | |||||||
| B4 | 2088 Obudowa przemysłowa | |||||||
| B5 | 2088 Obudowa przemysłowa z wyświetlaczem | |||||||
| B6 | Pozostałe | |||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | |||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | |||||||
| A | Bezwzględna presja | |||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | |||||||
Aby polecić najbardziej odpowiedni czujnik, proszę podać poniższe informacje.
1Temperatura robocza: -40~125 °C
2- Testy?
3Wyjście: 4-20mA, RS485 czy inne?
4Śruby: G1/4, 1/4NPT, R1/4, M20*1.5?
5Hirschmann, Packard, bezpośredni przewodnik?
6Ilość zamówienia: ?
Product Highlights
BP93420-IX Wysokiej Precyzji LED Display Przemysłowy Czujnik Ciśnienia Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420-IX Wprowadzenie czujnika ciśnienia przemysłowego: Czujnik nadajnika ciśnienia BP93420IX wykorzystuje jądro napełnione olejem krzemowego czujnika ciśnienia serii HT jako element pomiaru sygnału...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.