0.5-4.5V 1.6Mpa Analogiczny sygnał Przełącznik ciśnienia powietrza Czujnik przemysłowy Ciśnienie wody
Product Details
| Model nr.: | BP170 Przemysłowy czujnik ciśnienia | Zasilanie: | 5VDC 24VDC |
|---|---|---|---|
| Dokładność: | ≤ ± 0,5%F.S. | Produkcja: | 0,5–4,5 V 4–20 mA 0–10 V |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna | Rodzaj ciśnienia: | Wskaźnik/absolutny/uszczelniony |
| Zakres ciśnienia: | 0~10kpa...20MPa | Nitka: | G1/4 M20*1,5 lub OEM |
| Połączenie elektryczne: | Hirschmann lub OEM | Gwarancja: | 2 lata |
| Podkreślić |
1.6Mpa Analogiczny nadajnik ciśnienia powietrza,4Przełącznik ciśnienia powietrza o napięciu 0,5 V |
||
Product Description
0.5-4.5V 1.6Mpa sygnał analogowy czujnik ciśnienia przemysłowego powietrza, wody i oleju
BP170 Przekaźnik ciśnienia
Wprowadzenie czujników ciśnienia przemysłowegonadajnik:
Przemysłowy czujnik ciśnienia BP170 wykorzystuje silnikowo izolowane, napełnione olejem jądro czujnika HT do pomiaru sygnałów.wraz ze specjalnymi złączami Hersman (DIN)Ten wszechstronny nadajnik znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach.
Cechy produktuz czujnikiem ciśnienia przemysłowegonadajnik:
1Szeroki zakres pomiarów, konstrukcja ze stali nierdzewnej, różnorodne formy interfejsów ciśnienia
2Kompaktny i lekki projekt
3Wysoka precyzja, długotrwała stabilność
Wnioskiz czujnikiem ciśnienia przemysłowegonadajnik:
1Pomiar ciśnienia zarówno w gazach, jak i w cieczach, które nie są korozyjne
2.ropy naftowej, chemicznej, metalurgicznej, wytwarzania energii i hydrologii
3Używane w procesach przemysłowych
4Używane w systemach sterowania hydraulicznego i pneumatycznego
| Parametry wydajności z czujnikiem ciśnienia przemysłowegonadajnik | |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Rodzaj ciśnienia | Ciśnienie pomiarowe, ciśnienie absolutne, ciśnienie zamknięte |
| Przesyłka | ≤ 1,5-krotność zakresu znamionowego |
| Dokładność @ 25oC | ±0,25% (typowy) ±0,5% (maksymalny) |
| Powtarzalność i histereza | 00,1% FS |
| Stabilność długoterminowa | ± 0,1% F.S./Rok (typowy) ± 0,2% F.S./Rok (maksymalny) |
| Zmiana temperatury punktu zerowego | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Zmiany temperatury w pełnej skali | ± 0,02%F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01%F.S/oC ((> 100KPa) |
| Odpowiedź częstotliwości | 2.4Khz |
| Temperatura kompensacyjna | 0-70oC ((≤10mpa, dostosowywalne) |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Temperatura przechowywania | -40oC do 120oC |
| Wibracje | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiały mieszkaniowe | 304, 316L |
| Materiał przewodu | 316L |
| Odporność na izolację | 100MΩ 100VDC |
| Klasyfikacja odporna na wybuch | Ex db IIC T6 Gb |
| Ocena ochrony | IP65 |
| Pieczęć O-Ring | Kauczuk fluorowy |
| Waga | ~ 0,25 kg |
| Sygnał wyjściowy | Napięcie zasilania | Rodzaj wyjścia |
| 4 ~ 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 drutu |
| 0~10/20mA | 3 przewody |
|
| 0/1 ~ 5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V | 5VDC |



| Wybór Przykłady czujnika nadajnika ciśnienia |
| Przewodnik w zakresie zamówieniaz czujnikiem ciśnienia przemysłowegonadajnik | |||||||||
| BP170X | Analogiczny nadajnik ciśnienia | ||||||||
| Kod | Projekt budowy | ||||||||
| 5 | Wtyczka Packarda | 6 | Zamknięty kabel bezpośredniego wyjścia 1,5 metra | ||||||
| 7 | Mini złącze Hirschmanna | 8 | Duży złącze Hirschmanna | ||||||
| Zakres pomiaru | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa lub MPa |
X: Wskazuje rzeczywisty zakres pomiarowy | ||||||||
| Kod | Zasilanie | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Sygnał wyjściowy | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Kod | Połączenie ciśnieniowe | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | Pozostałe ((¢50.4 Flanka) | ||||||||
| Kod | Połączenie elektryczne | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel zamknięty wylot 1,5 metra | ||||||||
| B4 | Pozostałe | ||||||||
| Kod | Rodzaj ciśnienia | ||||||||
| G | Ciśnienie pomiarowe | ||||||||
| A | Bezwzględna presja | ||||||||
| S | Ciśnienie odniesienia zamknięte | ||||||||

Częste pytania:
Q1:Jesteś firmą produkcyjną?
A1:Jesteśmy producentami z ponad 29-letnim doświadczeniem.
Q2:Produkt na zamówienie.
O2:Oferujemy usługi OEM i Custom-Design.
Q3: Gwarancja jakości.
A3: Nasze produkty mają ograniczoną gwarancję 12-18 miesięcy od daty wysyłki do pierwotnego nabywcy.Ta gwarancja nie dotyczy żadnych jednostek zostały zmodyfikowaneZaniedbany.
Q4:Wysyłka i pakowanie.
A4:Produkty są zazwyczaj wysyłane międzynarodowym ekspresem, w tym UPS,FedEx,DHL i INT w przypadku przesyłki płatnej z góry,można również skorzystać z konta wysyłki do odbioru,Standardowe opakowanie eksportowe,w tym certyfikacja inspekcyjna.
P5: Skontaktuj się z nami.
A5:Mamy aktywny i doświadczony zespół sprzedaży, który służy Ci w kwestii technicznej i biznesowej. Po prostu zostaw nam wiadomość lub kliknij Usługę online.
Product Highlights
0.5-4.5V 1.6Mpa sygnał analogowy czujnik ciśnienia przemysłowego powietrza, wody i oleju BP170 Przekaźnik ciśnienia Wprowadzenie czujników ciśnienia przemysłowegonadajnik: Przemysłowy czujnik ciśnienia BP170 wykorzystuje silnikowo izolowane, napełnione olejem jądro czujnika HT do pomiaru sygnałów...
19 mm Przesyłacz ciśnienia napełniony olejem Przesyłacz ciśnienia silikonowego rozproszonego Badanie oleju wodnego
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Olej wodny, przepływ płaszczyzny, nadajnik ciśnienia napojów, cyfrowy czujnik ciśnienia poziomu
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III cyfrowy czujnik ciśnienia
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Przełącznik ciśnieniowy elektryczny 24VDC 4-20mA Cyfrowy przełącznik ciśnieniowy Wyświetlacz LCD Elektroniczny przełącznik ciśnieniowy
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.